معماری

۱۳ هزار و ۲۰۰ دانشجو معلم در سال آتی جذب آموزش و پرورش می شوند

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: ۱۳هزار و ۲۰۰دانشجو معلم مشغول تحصیل در دانشگاه فرهنگیان کشور در سال تحصیلی ۹۵ جذب آموزش و پرورش می شوند

 
 

به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com عباس قنبری عدیوی افزود: وزارت آموزش و پرورش با هماهنگی نهاد ریاست جمهوری، نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان تامین می کند.

وی گفت: این افراد وروی های سال ۹۱ دانشگاه فرهنگیان هستند که با تشکیل کلاسهای ترم تابستان امسال و سال آینده، مهرماه سال آینده جذب آموزش وپرورش می شوند.

قنبری عدیوی با بیان اینکه هم اینک بیش از ۶۵هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور مشغول تحصیل هستند، افزود: از این تعداد ۵۰ هزار دانشجو معلم به صورت پیوسته تحصیل می کنند.

وی اظهار کرد: درسال تحصیلی جدید نیز چهارهزار و ۳۰۰ دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان کشور جذب می شوند.

وی گفت: امسال دانشجو معلمان این دانشگاه به صورت قطبی و 'بوم برای بوم' پذیرش می شود.

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور از برگزاری نخستین المپیاد دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خبر داد و گفت: در این المپیاد که به میزبانی استان زنجان برگزار می شود، دوهزار و ۵۰۰ دانشجو در ۲۲ رشته ورزشی دختران و پسران باهم به رقابت می پردازند.

قنبری افزود: این المپیاد از ۱۲ تا ۱۹ مرداد در هفت رشته پسران و از ۲۰ تا ۲۶ مرداد در شش رشته دختران با حضور یکهزار و ۵۰۰ دانشجوی پسر و یکهزار دانشجوی دختر برگزار می شود.

منبع : ایرنا

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس