معماری

کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی منتشر شد+لینک دریافت کارت

سازمان سنجش و آموزش کشور کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۴ را منتشر کرد

 

به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com سازمان سنجش آموزش کشور کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۴ را  از امروز ۱۲ مرداد ۹۴ منتشر کرد

دواطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی برای دریافت کارت ورود به جلسه خود می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند

آن دسته از داوطلبانيكه موفق به پرينت کارت شرکت در آزمون نمي‌شوند و همچنين آن دسته از متقاضيان رشته هاي بدون آزمون نيز كه موفق به مشاهده اطلاعات ثبت نامي خود نمي شوند، لازم است با همراه داشتن کارت ملی و يا شناسنامه عكس‌دار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط، مراجعه نمايند

 

برای دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی کلیک کنید

 

به اطلاع داوطلباني كه قبلاً در مهلت تعيين شده، در آزمون مذكور ثبت‌نام و انتخاب رشته نموده‌اند،(اعم از متقاضیان رشته¬هاي با آزمون و رشته‌هاي پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي) مي‌رساند كه درصورت تمايل مي‌توانند پس از مطالعه دقيق مندرجات دفترچه راهنما و اطلاعيه مذكور و اين اطلاعيه، از تاريخ ۹۴/۵/۱۲ لغايت ۹۴/۵/۱۶ نسبت به ويرايش كدرشته‌محل‌هاي انتخابي خود اقدام نمايند.

دريافت فايل كد رشـته‌محل‌هاي جديد و اصلاحات مربوط به دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال ۱۳۹۴ فزمت PDF

 

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ، نحوه پرينت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون ،كدرشته محلهاي جديد، اصلاحات دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته و اعلام شرايط و ضوابط جديد آزمون كارداني به كارشناسي ناپیوسته سال ۱۳۹۴

بدين وسیله به اطلاع کليه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون كارداني به كارشناسي ناپیوسته سال ۱۳۹۴ مي‌رساند آزمون کليه داوطلبان در بعداز ظهر روز جمعه مورخ ۱۶/۵/۹۴ در ۷۳ شهرستان به شرح مندرج در جدول شماره ۱ اين اطلاعيه (مرکز استان و برخی شهرستانها) برگزار مي‌گردد. لازم به ذکر است براي پذیرش در كدرشته­هاي امتحاني: ۱۰۴ (مهندسيبهداشتمحيط)، ۱۰۹ (حشره شناسي پزشكي و مبارزه با ناقلین)، ۲۰۲ (ايمني صنعتی و محیط كار)،۲۰۷ (صنايع چوب و كاغذ-سازه هاي چوبي)، ۲۱۳ (معدن)، ۲۱۶ (نقشه برداري)، ۲۱۷ (شهرسازي)، ۲۱۸ (صنایع نساجی)، ۳۰۱ (آبیاری)، ۳۰۲ (محیط زیست)، ۳۰۴ (پرورش طيور)، ۳۰۵ (پرورش گاو و گاومیش)،۳۰۶(توليدات دامي)، ۳۰۷(توليدات گياهي)،  308 (جنگلداري)، ۳۰۹ (شيلات)، ۳۱۰ (چوب شناسي و صنایع چوب)، ۳۱۱ (علوم و صنايع غذايي)، ۳۱۲ (گیاه پزشكي)، ۳۱۳(ماشينهاي كشاورزي)،  314 (مرتع و آبخيزداري)، ۳۱۵ (بازيافت)، ۴۰۱ (آمار)، ۴۰۲ (آموزش ریاضی)، ۵۰۱ (آموزش حرفه و فن)، ۵۰۲ (آموزش ديني و عربی)، ۵۰۳(آموزش راهنمايي و مشاوره)، ۵۰۴ (زبان انگليسي)، ۵۰۵ (زبان و ادبیات فارسی)، ۵۰۶ (آموزش علوم تجربی)، ۵۰۷ (روانشناسي وآموزش كودكان استثنايي)، ۵۰۸ (آموزش مطالعات اجتماعی)، ۵۱۰ (تربیت مربی امور تربیتی)، ۵۱۱ (باستان شناسي)، ۵۱۳ (تربیت معلم قرآن كريم)، ۵۱۶ (علوم انتظامی)، ۵۱۷ (علم و اطلاعات و دانش شناسي/كتابداري و اطلاع­رساني)، ۵۱۸ (مدیریت)، ۵۱۹ (حقوق قضايي)، ۶۰۲ (صنايع دستی)، ۶۰۳ (مرمت و احياي بناهای تاریخی)، ۶۰۴ (موسیقی)، ۶۰۶ (طراحی پوشاک)، ۶۰۷ (موزه داري)، ۷۰۱ (۱-علوم آزمايشگاهي دامپزشكي ۲-بهداشتموادغذايي) و ۷۰۲ (علمي –كاربردي بهداشت موادغذايي با منشا دامی) آزمون برگزار نخواهد شد و پذیرش دانشجو در این رشته‌ها صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي (معدل مقطع كارداني) صورت مي‌گيرد. لذا براي داوطلباني كه در این رشته‌هاي امتحاني ثبت‌نام و انتخاب رشته نموده­اند، کارت شرکت در آزمون صادر نخواهد شد.

تذكر مهم: كليه داوطلبان متقاضي گزينش در رشته هاي بدون آزمون مي توانند براي مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت نامي و كد رشته ‌محلهاي انتخابي خود از تاريخ ۹۴/۵/۱۲ لغايت ۹۴/۵/۱۶ با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشانی: www.sanjesh.org (قسمت ويرايش اطلاعات) نسبت به مشاهده اطلاعات خود اقدام نمايند.
 
۱- نحوه و زمان پرينت کارت شرکت در آزمون
برگ راهنما براي كليه داوطلبان و کارت شرکت در آزمون براي داوطلبان متقاضي رشته هاي با آزمون از روز دوشنبه ۹۴/۵/۱۲ براي مشاهده و پرينت بر روي سایت مذكور قرار مي‌گيرد تا متقاضیان شرکت در آزمون بتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، كد رهگيري و يا نام و نام­خانوادگي، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمايند. داوطلبان براي پرينت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعيين شده بر روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و همچنين اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس‌دار و ارائه آن الزامي است. لذا کليه داوطلبان باید شخصاً براي پرينت کارت شرکت در آزمون اقدام نمايند.
تذکرات مهم:        
۱- آن دسته از داوطلباني كه موفق به مشاهده اطلاعات ثبت نامي و يا پرينت کارت شرکت در آزمون نمي‌شوند لازم است با همراه داشتن کارت ملی و يا شناسنامه عكس‌دار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط، براساس جدول شماره ۲ این اطلاعیه مراجعه نمايند.
۲- لازم به يادآوري است کليه داوطلبان (اعم از متقاضیان رشته­هاي با آزمون و رشته هاي پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي) لازم است در زمان پرينت كارت شركت در آزمون (از تاريخ ۹۴/۵/۱۲ لغايت ۹۴/۵/۱۶) با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت نامي و كدرشته محلهاي انتخابي خود با توجه به توضيحات اين اطلاعيه و برگ راهنماي شركت در آزمون در صورت نياز اقدام نمايند.
۲- آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون:
آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون کليه داوطلبان رشته هاي امتحاني با آزمون بر مبنای استان و شهرستان محل اقامت فعلی آنان (براي تعيين حوزه امتحاني) كه در بند ۳۱ تقاضانامه ثبت‌نام مشخص كرده‌اند به شرح جدول شماره ۲ مندرج در این اطلاعیه مي‌باشد.
۳- درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روي کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در در بندهاي 1 ، ۲، ۴ ، ۵، ۶ ، ۱۰، ۱۲ ، ۱۳، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۷ ، ۱۸ و ۲۰ به ترتیب شامل نام‌خانوادگي و نام، شماره شناسنامه، سال تولد، شماره ملی، كدوعنوان رشته تحصيلي،
موسسه محل اخذ مدرک تحصيلي، سال و ماه اخذ مدرک تحصيلي، معدل فارغ‌التحصيلي، وضعیت اشتغال (كارمندي)، استان بومی و علاقه‌مندي به گزينش در رشته‌هاي غيرانتفاعي و كد و عنوان محل هاي انتخابي کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد و يا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۱۶/۵/۹۴ منحصراً به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و در صورتي كه نسبت به بندهاي ۳ ، ۷ ، ۹ و ۱۵(جنس ، دين ، معلوليت ، زبان امتحاني )  تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است از روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۴ الي روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ صبح‌ها از ساعت ۸:۰۰  الي ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الي ۱۸:۰۰ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره ۲) مراجعه نمايند.
تبصره: چنانچه داوطلباني در بند ۲۰ (كدرشته محلهاي انتخابی) کارت شرکت در آزمون خود، كدرشته­اي را بصورت «» مشاهده نمودند به منزله عدم رعایت شرایط در آن كدرشته ميباشد و لازم است اين دسته از داوطلبان با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان (قسمت ویرایش اطلاعات) نسبت به اصلاح كدرشته محل هاي انتخابی خود براساس ضوابط دفترچه راهنما اقدام نمايند.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روي کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام خود داوطلب در نظر گرفته شده و به تقاضاهای مربوط به تغيير رشته امتحاني و حوزه امتحاني ترتيب اثر داده نخواهد شد.
۲- چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در سهمیه ثبت‌نامي (بند ۸) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است به ترتیب ذیل عمل نمايند.
۱-۲-داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان ( سازمان بسيج مستضعفين و وزارت جهاد كشاورزي) در صورت عدم تائيد سهميه و درج سهميه آزاد بر روي كارت ورود به جلسه لازم است براي روشن شدن وضعيت سهميه خود تا تاريخ ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ به ارگان مربوط مراجعه نمايند تا در صورت دارا بودن سهمیه، مشخصات این دسته از داوطلبان از طريق ارگان تأييد كننده در اختیار سازمان سنجش آموزش کشور قرار گیرد. در غير اينصورت با سهمیه آزاد گزينش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل پذیرش نمي‌باشد.
۲-۲-داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه‌هاي بنياد شهيد و امورايثارگران و ستاد كل نيروهاي مسلح در صورت عدم تائيد سهميه و درج سهميه آزاد بر روي كارت ورود به جلسه جهت اعلام مغايرت حداكثر تا تاریخ ۹۴/۰۵/۱۶ منحصراً به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان (قسمت ويرايش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضيحات مندرج در اين پايگاه اطلاع‌رساني نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند تا در صورت تاييد، سهميه توسط ارگان مربوط سهميه مورد نظر براي آنان اعمال گردد. در غيراينصورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل قبول نمي‌باشد.
تبصره: براساس قانون جامع ايثارگران جانبازان بدون در نظر گرفتن درصد جانبازي در زمان پرينت كارت شركت در آزمون به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان مراجعه و نسبت به ويرايش سهميه خود اقدام نمايند.
۳- چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلبي فاقد عکس مي‌باشد و يا عکس روي کارت وي دارای اشكالاتي از جمله، فاقد مهر بودن عکس، اشتباه عکس و واضح نبودن عکس و … مي‌باشد، ضروری است در يكي از روزهای چهارشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۴ الي روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ صبح‌ها از ساعت ۸:۰۰  الي ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الي ۱۸:۰۰ با به همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴×3 و کارت ملی يا شناسنامه عكس‌دار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره ۲) مراجعه نمايند و موضوع را دنبال نموده تا مشکل برطرف گردد.
۴- آن دسته از داوطلباني كه هم اکنون علاقه‌مند به گزينش در رشته‌هاي موسسات آموزش عالی غيرانتفاعي و غیردولتی مي‌باشند، لازم است در زمان پرينت کارت شرکت در آزمون با ورود به بخش ویرایش اطلاعات و خرید کارت اعتباری بوسيله کارتهای عضو شبکه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال باشد، با پرداخت مبلغ ۴۰٫۰۰۰ (چهل هزار) ریال به عنوان وجه اعلام علاقمندي اقدام نموده و مشخصات کارت اعتباری را در محل مربوط درج نمايند و سپس با مراجعه به بخش ويرايش اطلاعات نسبت به اعمال انتخاب كدرشته‌محلهاي مورد علاقه خود اقدام نمايند.
يادآوري: کليه داوطلبان براي آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون مي‌بايست از برگ راهنمای شرکت در آزمون كه بر روي سایت این سازمان قرار داده خواهد شد، پرينت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمايند.
قابل توجه كليه داوطلبان: داوطلبان متقاضی رشته­هاي امتحاني با آزمون و رشته هاي پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي لازم است از تاریخ ۹۴/۵/۱۲ لغایت ۹۴/۵/۱۶ به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته ‌هاي تحصيلي و اطلاعيه مورخ ۹۴/۳/۱۰ كه هم اكنون در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان قابل دسترسي و مشاهده مي باشد و همچنين برگ راهنماي شركت در آزمون كه در تاريخ ۹۴/۵/۱۲ در پايگاه اطلاع‌رساني مذكور قرار خواهد گرفت، نسبت به ويرايش كد رشته محلهاي انتخابي خود اقدام نمايند.
 
 
 
۴–موارد مهم قابل توجه داوطلبان
۱- در زمان حضور درجلسه آزمون، همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس‌دار الزامي است.
۲- درهای ورودی حوزه‌هاي امتحاني رأس ساعت ۱۴:۳۰ (چهارده و سي‌دقيقه) بعدازظهر بسته خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون بعدازظهر از ساعت  15:00 (سه بعدازظهر) آغاز مي‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درهای ورودی به محوطه و يا سالنهای امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد.
۳- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرينت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس‌دار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله كيف دستی، ساك دستی، پيجر، تلفن همراه، جزوه، کتاب، ماشين حساب (بجز ماشين حسابهاي مندرج در بند ۵)، هر گونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنين وسایل شخصی به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هريك از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای سراسری كه بخشي از آن در بند «د» آمده است، رفتار خواهد شد.
 
۵- به همراه داشتن ماشين حسابهاي مجاز منحصراً با يكي از مارکهای ذیل براي حضور در جلسه آزمون بلامانع است.
Citizen SR 275 -10
W-BKSHARP 509-7
۴۶۰۰PARS -4
۳۶۰۰CASIO -1
Citizen SR 270X -11
Citizen SR 270 II-8
۵۳۱ELSHARP-5
۸۲CASIO FX -2
 
IICitizen SR 135 T -9
BKWSHARP 506 -6
۶۱۸FCATIGA -3
تذکر مهم: چنانچه داوطلبي غير از ماشين حساب‌هاي فوق‌الذكر، ماشين‌حساب نوع دیگر به همراه داشته باشد به عنوان متخلف تلقي و برابر قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای ورودی با وي رفتار خواهد شد.
۶- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه  در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارك امتحاني ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب ميگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم درآزمونهاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد.
۷- برخي از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي رشته هاي جديد و يا اصلاحاتي را در رشته ها پس از انتشار دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته و اطلاعيه مورخ ۹۴/۳/۱۰ اين آزمون به اين سازمان اعلام نموده اند كه اين قبيل كد رشته محلها و اصلاحات اعلام شده طي اطلاعيه‌اي در روز يكشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۱ بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان و در روز دوشنبه مورخ ۱۲/۵/۹۴ در نشريه پيك سنجش درج خواهد شد. ضمناً اطلاعات اين رشته‌ها در برگ راهنماي شركت در آزمون نيز (كه همزمان با پرينت كارت ورود به جلسه قابل دسترسي است) درج خواهد شد كه لازم است كليه داوطلبان اعم از داوطلبان متقاضي رشته‌هاي با آزمون يا با سوابق تحصيلي نسبت به مطالعه آن اقدام نمايند.
۸- داوطلبان علاقمند به گزينش در رشته‌هاي با آزمون و همچنين رشته‌هاي تحصيلي با سوابق تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي، لازم است براي اطلاع از تاريخ و نحوه انتخاب رشته، در روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۴ به پايگاه اطلاع‌رساني معاونت سنجش و پذيرش آزمون دانشگاه آزاد اسلامي مراجعه نمايند.
 
۵‍- قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای سراسری:
ماده ۵- تخلفات و جرائم در این قانون مشتمل بر موارد زير است:
الف- ارتکاب هرگونه عملی كه موجب بي نظمی در برگزاری آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسیله غیر مجاز از قبيل وسایل ارتباط الكترونيكي و دستگاههای حافظه‌دار.
ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل:
۱- ارائه مدرک يا گواهی مجعول يا تصویر گواهی مجعول براي شرکت در آزمون.
۲- تبانی با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست اندرکاران آزمون از قبيل عوامل اجرايی و طراحان سوال براي تخلف در آزمون.
۳- ثبت نام در آزمون با هویت مجعول يا شرکت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلی.
ج – استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبيل وسایل ارتباط الكترونيكي و دستگاهها حافظه‌دار.
د – كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون جهت پاسخ به سوالات.
هـ-دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.
و – هرگونه تغيير غیرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا سایرمدارک و دفاتر مربوط به آزمون.
ز – افشاي سوالات آزمون يا تلاش در جهت دستیابی و افشاي آن يا شرکت يا معاونت در این امر قبل يا حين برگزاری آزمون به هر نحو.
ح -خرید يا فروش سوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شرکت يا معاونت در این امر قبل يا حين برگزاری آزمون اعم از اينكه سوالات يا پاسخ آنها واقعی يا غیرواقعی باشد.
ماده ۶ -هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازاتهای زير را درباره متخلفان دارند:
الف – در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذیربط يا محروميت از گزينش در آزمون همان سال.
ب – در مورد مشمولان بند (ب) يا بند (ج) ماده (۵) : محروميت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولي داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از يك تا ده سال.
تبصره – آراء هيأت‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) اين قانون قابل تجديد نظرخواهي در هيأت تجدید نظر رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مي‌باشد.
ماده ۷ -در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و)، (ز) و (ح) ماده (۵) هيأت‌هاي رسیدگی متهم را براي رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا يك میلیارد (۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفي مي‌نمايند.
ماده ۸ – ارتكاب هر يك از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در يك گروه يا شبكه باشد موجب تشدید مجازات مي‌شود و تشكيل دهنده و سرکرده گروه يا شبكه به حداكثر مجازات محکوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتکاب تخلفات و جرائم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده براي مرتكب مي‌باشد.
ماده ۹ – رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات در آزمونها مانع از رسيدگي برابر سایرقوانین جزايي يا رسيدگي هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات اداری يا هيأت‌هاي انتظامی اعضای هيأت علمي يا كميته‌هاي انضباطی دانشجویان نيست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) اين قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم مي‌گردد.
ماده ۱۰ – در صورت محكوميت قطعی فردی به يكي از مجازاتهای مندرج در اين قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هيأت رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، قبولي وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در اين صورت موسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هر گونه گواهي يا مدرک به وي خودداري خواهد نمود و چنانچه گواهي فارغ التحصيلي به وي اعطاء ‌شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهي مي‌باشند.
ماده ۱۱ – چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغایرتهای غيرمتعارف مشهود و اساسی از قبيل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته، با تأييد هيأت‌هاي بدوي رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعیت نهايي آزمون این داوطلب، براساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيأت بدوي مي‌باشد.
 
درخاتمه اضافه مي­نمايد داوطلبان در صورت نياز مي‌توانند سوالات خود را با بخش پاسخگويي اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مطرح و يا با شماره تلفنهای ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵ -۰۲۱ واحد پاسخگويي غير حضوري روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تماس حاصل نمايند.

 

 

جدول شماره ۱ شهرستان‌ محل‌ برگزاري آزمون كارشناسي ناپيوسته سال‌ 1394 براساس‌استان‌محل‌اقامت‌فعلي‌داوطلبان
نام استان
شهرستان محل
برگزاري آزمون
استان محل اقامت
آذربايجانشرقي(۱۰)
تبريز(۱۰۱۲)
آذرشهر(۱۰۰۱) ، اسکو(۱۰۰۵) ، اهر(۱۰۰۶) ، بستان آباد(۱۰۰۹) ، تبریز(۱۰۱۲) ، جلفا(۱۰۱۴) ، خداآفرین (۱۰۲۵) ، سراب(۱۰۱۷) ، شبستر(۱۰۲۱)،کلیبر(۱۰۲۶) ، ورزقان(۱۰۳۸) ، هریس (۱۰۴۰) و مرند(۱۰۲۹)و ميانه (۱۰۳۶)
مراغه(۱۰۲۸)
مراغه(۱۰۲۸) ، بناب(۱۰۱۰) ، چاراویماق (۱۰۱۶) ، عجب شير (۱۰۲۳) ، ملكان(۱۰۳۲) و هشترود (۱۰۴۱)
آذربايجانغربي(۱۱)
اروميه‌(1104)
ارومیه (۱۱۰۴) و اشنویه(۱۱۰۶)
خوی(۱۱۲۳)
خوی(۱۱۲۳)، چايپاره(۱۱۱۹) ، سلماس(۱۱۲۷) ، ماکو (۱۱۳۳) ، چالدران(۱۱۱۷) ، پلدشت (۱۱۱۱) و شوط(۱۱۳۱)
مياندوآب(۱۱۳۸)
میاندوآب(۱۱۳۸) ، بوکان(۱۱۰۹) ، نقده(۱۱۴۰) شاهین دژ (۱۱۲۹) و تکاب(۱۱۱۵) 
مهاباد(۱۱۳۵)
مهاباد(۱۱۳۵)، پيرانشهر(۱۱۱۳)، سردشت(۱۱۲۴)
اردبيل(۱۲)
اردبيل(۱۲۰۲)
اردبيل(۱۲۰۲)، سرعين(۱۲۰۱)، خلخال(۱۲۱۱)، كوثر(۱۲۱۳)، گرمي(۱۲۱۵)، مشكين شهر(۱۲۱۹)، نمين(۱۲۲۲)، نير(۱۲۲۵)
پارس آباد(۱۲۰۸)
پارس آباد(۱۲۰۸)، بيله سوار(۱۲۰۵)
اصفهان(۱۳)
اصفهان(۱۳۱۰)‌
اصفهان(۱۳۱۰) ، شاهین شهر و میمه(۱۳۲۲) ، تیران و کرون(۱۳۱۴) ، چادگان(۱۳۱۶) ، فریدن(۱۳۲۶) ، برخوار(۱۳۱۲) ، خمینی شهر(۱۳۱۷) ، خور وبیابانک(۱۳۴۰) ، شهررضا(۱۳۲۴) ، فلاورجان(۱۳۲۹) ، فریدونشهر(۱۳۲۷) ، سميرم (1320) ، دهاقان (۱۳۲۱) ، لنجان(۱۳۳۶) ، خوانسار(۱۳۱۸) ، گلپايگان(۱۳۳۴) ، مبارکه (۱۳۳۸) ، نائین (۱۳۴۱) ، نجف آباد(۱۳۴۲) و بوئین میاندشت(۱۳۲۵)
كاشان(۱۳۳۲)
كاشان(۱۳۳۲) ، آران و بيدگل(۱۳۰۲) ، نطنز (۱۳۴۵) و اردستان(۱۳۰۴)
ايلام(۱۴)
ايلام‌(1405)
کلیه داوطلبان استان ايلام‌
البرز(۴۰)
كرج(۴۰۰۸)
كرج(۴۰۰۸)، فرديس(۴۰۱۲)، اشتهارد(۴۰۰۷)
ساوجبلاغ(۴۰۰۳)
ساوجبلاغ(۴۰۰۳)، نظرآباد(۴۰۱۰)، طالقان(۴۰۰۵)
بوشهر(۱۵)
بوشهر(۱۵۰۲)
بوشهر(۱۵۰۲)، تنگستان(۱۵۰۴)، جم(۱۵۰۶)، دشتي(۱۵۱۴)، دير(۱۵۱۶)، ديلم(۱۵۱۸)، عسلويه(۱۵۱۹)، كنگان(۱۵۲۰)، گناوه(۱۵۲۲)
دشتستان(۱۵۱۱)
دشتستان(۱۵۱۱)
تهران(۱۶)
تهران(۱۶۰۷)
اسلامشهر (۱۶۰۲) ، رباط کریم(۱۶۱۲) ، شهریار(۱۶۲۴) ، قدس(۱۶۲۳) ، بهارستان (۱۶۱۰) ، پردیس(۱۶۱۶) ، تهران(۱۶۰۷) ، ملارد(۱۶۲۵) ، شمیرانات (۱۶۲۰) ، دماوند(۱۶۰۹) و فيروزكوه (۱۶۲۷)
ري(۱۶۱۵)
ري (۱۶۱۵)
ورامين(۱۶۳۶)
ورامين (۱۶۳۶) ، پاكدشت (۱۶۰۴) ، پيشوا (۱۶۳۳) و قرچك (۱۶۳۵)
چهار محال و بختياري(۱۷)
شهر كرد(۱۷۰۹)
كليه داوطلبان استان چهار محال و بختياري
خراسان جنوبي(۱۸)
بيرجند(۱۸۰۲)
كليه داوطلبان استان خراسان جنوبي به غير از شهرستان طبس(۱۸۲۵)
طبس(۱۸۲۵)
طبس(۱۸۲۵)
خراسان رضوي(۱۹)
مشهد(۱۹۶۰)
بینالود (۱۹۰۶) ، چناران (۱۹۲۸) ، درگز (۱۹۳۷) ، سرخس (۱۹۴۷) ، فریمان (۱۹۴۹) ، قوچان (۱۹۵۱) ، کلات (۱۹۵۵) ، مشهد (۱۹۶۰)
نیشابور(۱۹۶۵) 
نیشابور(۱۹۶۵)، فیروزه (۱۹۱۲) 
تربت حيدريه(۱۹۲۲)
تربت حیدریه (۱۹۲۲) ، تایباد (۱۹۰۹) ،گناباد (۱۹۵۷) ، مه ولات(۱۹۶۲) ، زاوه (۱۹۲۰) ، کاشمر(۱۹۵۳) ، بردسکن(۱۹۰۵) ، خواف(۱۹۳۴) ، تربت جام(۱۹۱۶) ، خلیل آباد (۱۹۳۰) ، رشتخوار(۱۹۴۰) ، باخزر (۱۹۰۸)و بجستان (۱۹۰۱) 
سبزوار(۱۹۴۵)
سبزوار(۱۹۴۵) ، جغتای(۱۹۲۳) ، جوین (۱۹۲۶) ، خوشاب (۱۹۴۱) و داورزن (۱۹۴۲)
خراسان شمالي(۲۰)
بجنورد(۲۰۰۵)
بجنورد(۲۰۰۵)، جاجرم(۲۰۰۸)، مانه وسملقان(۲۰۱۶)، گرمه(۲۰۱۷)، رازجرگلان(۲۰۰۳)
شيروان(۲۰۱۱)
شيروان(۲۰۱۱)، فاروج(۲۰۱۳)
اسفراين(۲۰۰۲)
اسفراين(۲۰۰۲)
خوزستان(۲۱)
اهواز(۲۱۱۲)
آغاجاری(۲۱۲۱) ، امیدیه(۲۱۰۴) ، اهواز(۲۱۱۲) ، باغ ملک(۲۱۱۷) ، باوی(۲۱۱۰) ، بهبهان(۲۱۲۴) ، حمیدیه(۲۱۱۱) ، دشت آزادگان(۲۱۳۱) ، رامهرمز(۲۱۳۴) ، شوشتر(۲۱۴۰) ، کارون(۲۱۶۶) ، مسجدسلیمان(۲۱۴۶) ، هفتگل(۲۱۴۸) ، رامشير(۲۱۳۲) ،لالی(۲۱۴۴) ، اندیکا(۲۱۰۷)و هویزه (۲۱۵۱)
دزفول(۲۱۲۹)
دزفول‌(2129) ، انديشمك (۲۱۰۹)، شوش(۲۱۳۸) و گتوند(۲۱۴۲)
ايذه(۲۱۱۵)
ایذه(۲۱۱۵)
خرمشهر(۲۱۲۵)
آبادان (۲۱۰۲) ، شادگان(۲۱۳۵) ، خرمشهر(۲۱۲۵) ، ماهشهر(۲۱۲۰) و هنديجان (۲۱۵۰)
زنجان(۲۲)
زنجان(۲۲۱۲)
كليه داوطلبان استان زنجان
سمنان(۲۳)
سمنان‌(2304)
كليه داوطلبان استان سمنان
سيستان وبلوچستان
(۲۴)
زاهدان‌(2418)
خاش(۲۴۰۸) ، زاهدان(۲۴۱۸) و میرجاوه(۲۴۱۹)
ايرانشهر(۲۴۰۳)
ايرانشهر(۲۴۰۳) ، سرباز(۲۴۲۹) ، سراوان(۲۴۲۵) ، دلگان(۲۴۱۱) ، مهرستان(۲۴۱۶) ، فنوج (۲۴۳۷) و سیب سوران(۲۴۳۰)
زابل(۲۴۱۴)
زابل(۲۴۱۴) ، زهک(۲۴۲۲) ، نیمروز(۲۴۴۶) ، هیرمند (۲۴۳۵) و هامون (۲۴۴۸)  
چا‌بهار(۲۴۰۶)
چا‌بهار(۲۴۰۶) ، کنارک(۲۴۳۳) ، نيك شهر (۲۴۴۰) و قصرقند(۲۴۳۸)
فارس(۲۵)
شيراز(۲۵۳۶)
آباده(۲۵۰۱) ، ارسنجان(۲۵۰۲) ، اقلید(۲۵۰۷) ، بوانات(۲۵۰۹) ، پاسارگاد(۲۵۱۰) ، خرم بید(۲۵۱۶) ، کازرون(۲۵۵۱) ، رستم(۲۵۲۴) ، سپیدان(۲۵۲۸) ، شیراز(۲۵۳۶) ، فراشبند(۲۵۳۸) ، فیروزآباد(۲۵۴۳) ، کوار(۲۵۳۵) ، مرودشت(۲۵۶۵)و ممسنی (۲۵۶۸) 
داراب (۲۵۲۲)
زرين دشت (۲۵۲۶) ، داراب(۲۵۲۲)
جهرم(۲۵۱۵)
جهرم (۲۵۱۵)، قيرو كارزين (۲۵۴۶)
فسا(۲۵۴۱)
فسا(۲۵۴۱)، استهبان(۲۵۰۴) ، نی ریز(۲۵۷۶) ، خرامه(۲۵۸۱)، سروستان(۲۵۳۱)
لارستان(۲۵۵۸)
لارستان (۲۵۵۸)، گراش(۲۵۵۷)، خنج(۲۵۱۹) لامرد (۲۵۶۱) مهر(۲۵۷۱)
قزوين(۲۶)
قزوين‌(2619)
قزوين(۲۶۱۹)، بوئين زهرا(۲۶۱۰)، اوج(۲۶۰۶)، تاكستان(۲۶۱۴)
البرز(۲۶۰۴)
البرز(۲۶۰۴)، آبيك(۲۶۰۲)
قم(۲۷)
قم‌(2704)
کلیه داوطلبان استان قم‌
كردستان(۲۸)
سنندج‌(2819)
سنندج(۲۸۱۹)، قروه(۲۸۲۲)، بانه(۲۸۰۲)، بيجار(۲۸۰۷)، دهگلان(۲۸۰۹)، ديواندره(۲۸۱۲)، مريوان(۲۸۲۷)، كامياران(۲۸۲۳)، سروآباد(۲۸۱۴)
سقز(۲۸۱۷)
سقز(۲۸۱۷)
كرمان(۲۹)
كرمان‌(2940)
بافت(۲۹۰۳) بردسیر(۲۹۰۵) ، بم(۲۹۰۸) ، رابر(۲۹۰۲) ، راور(۲۹۱۴) ، ریگان(۲۹۲۳) ، زرند(۲۹۲۴) ، فهرج(۲۹۰۷) ، کرمان(۲۹۴۰) ، کوهبنان (۲۹۴۲) و نرماشیر(۲۹۰۹)
جیرفت(۲۹۱۲)
عنبرآباد(۲۹۳۲) ، جیرفت (۲۹۱۲) ، فاریاب(۲۹۴۳) ، کهنوج(۲۹۴۴) ، منوجان(۲۹۴۶) ، قلعه گنج (۲۹۳۴) ، ارزوئیه(۲۹۰۱) و رودبارجنوب(۲۹۲۱)
رفسنجان(۲۹۱۸)
رفسنجان(۲۹۱۸)، شهربابك، (۲۹۲۹) و انار(۲۹۱۵)
سيرجان(۲۹۲۷)
سيرجان(۲۹۲۷)
كرمانشاه(۳۰)
كرمانشاه(۳۰۲۴)
كرمانشاه(۳۰۲۴)، پاوه(۳۰۰۴)، ثلاث باباجاني(۳۰۰۷)، جوانرود(۳۰۰۹)، روانسر(۳۰۱۳)، سرپل ذهاب(۳۰۱۴)، هرسين(۳۰۲۹)، گنگاور(۳۰۲۵)، سنقر(۳۰۱۶)، صحنه(۳۰۱۸)، قصرشيرين(۳۰۲۰)
اسلا آباد غرب(۳۰۰۲)
اسلا آباد غرب(۳۰۰۲)، دالاهو(۳۰۱۱)، گيلانغرب(۳۰۲۷)
كهگيلويه و بويراحمد
(۳۱)
بويراحمد(ياسوج‌)(3103)
ياسوج(۳۱۰۳)، دنا(۳۱۰۸)، چرام(۳۱۱۰)، باشت(۳۱۱۵)، گچساران(۳۱۱۶)
كهگيلويه(دهدشت)(۳۱۱۴)
دهدشت(۳۱۱۴)، بهمئي(۳۱۰۵)، لنده(۳۱۱۳)
گلستان(۳۲)
گرگان‌(3217)
كرگان(۳۲۱۷)آقلا(۳۲۰۳)، بندرگز(۳۲۰۵)، گميشان(۳۲۰۷)، تركمن(۳۲۰۸)، راميان(۳۲۱۰)، علي آباد(۳۲۱۲)، كردكوي(۳۲۱۳)
گنبد كاووس(۳۲۱۹)
گنبد كاووس(۳۲۱۹)،كلاله(۳۲۱۵)، مراوه تپه(۳۲۲۱)، گاليكش(۳۲۲۲)،مينودشت(۳۲۲۳)، آزادشهر(۳۲۰۲)
گيلان(۳۳)
رشت‌(3313)
رشت(۳۳۱۳)، آستارا(۳۳۰۲)، انزلي(۳۳۰۷)، رضوانشهر(۳۳۱۵)، رودبار(۳۳۱۹) ، شفت(۳۳۲۷)، صومعه سرا(۳۳۲۹)، طوالش(۳۳۳۴)،فومن(۳۳۳۶)، ماسال(۳۳۴۳)
لاهيجان(۳۳۳۸)
لاهيجان(۳۳۳۸)، لنگرود(۳۳۴۱)، رودسر(۳۳۲۳)، املش(۳۳۰۶)، سياهكل(۳۳۲۵)، استانه اشرفيه(۳۳۰۴)
لرستان(۳۴)
خرم‌آباد(۳۴۱۳)
پلدختر(۳۴۰۸) ، خرم آباد(۳۴۱۳) ، دلفان(۳۴۱۵) ، دوره (۳۴۱۸) ، رومشکان(۳۴۲۴) ، سلسله (۳۴۲۲) و کوهدشت(۳۴۲۷)
بروجرد(۳۴۰۷)
بروجرد(۳۴۰۷) ، اليگودرز (۳۴۰۵) ، ازنا (۳۴۰۲) و دورود(۳۴۱۷)
مازندران(۳۵)
ساري(۳۵۲۷)
ساري (۳۵۲۷) ، بهشهر(۳۵۱۳) ، نكا(۳۵۳۹) ، گلوگاه (۳۵۳۶)، مياندرود(۳۵۲۸) و جويبار(۳۵۲۰)
بابل(برادران)
(۳۵۰۹)
‌مازندران‌(داوطلبان مرد بجز شهرستانهاي حوزه امتحاني ساري، (۳۵۲۷) و چالوس(۳۵۲۲) استان مازندان مي باشند.
بابلسر (خواهران)
(۳۵۱۲)
‌مازندران‌(داوطلبان زن بجز شهرستانهاي حوزه امتحاني ساري (۳۵۲۷) و چالوس(۳۵۲۲) استان مازندان مي باشند.
چالوس(۳۵۲۲)
تنکابن(۳۵۱۷) ، نوشهر(۳۵۴۵) ، عباس آباد(۳۵۱۶) ، رامسر(۳۵۲۳) ، نور (۳۵۴۳) ، چالوس(۳۵۲۲) و كلاردشت(۳۵۲۱)
مركزي(۳۶)
اراك(۳۶۰۲)
اراك(۳۶۰۲)، اشتيان(۳۶۰۳)، فراهان(۳۶۰۴)، تفرش(۳۶۰۵)، خمين(۳۶۰۷)، خنداب(۳۶۰۹)، دليجان(۳۶۱۰)، شازند(۳۶۱۷)،كميجان(۳۶۱۸)، محلات(۳۶۲۰) 
ساوه(۳۶۱۳)
ساوه(۳۶۱۳)، زرنديه(۳۶۱۲)
هرمزگان(۳۷)
بندرعباس‌(3709)
بندرعباس(۳۷۰۹)، بستك(۳۷۰۵)، بندرلنگه(۳۷۱۲)، پارسيان(۳۷۱۴)، بشاگرد(۳۷۱۵)، جاسك(۳۷۱۷)، حاجي آباد(۳۷۲۰)، خمير(۳۷۲۲)، رودان(۳۷۲۶)، قشم(۳۷۳۰)، ابوموسي(۳۷۰۲)
ميناب(۳۷۳۴)
ميناب(۳۷۳۴)، سيريك(۳۷۲۸)
همدان(۳۸)
‌همدان‌(3823)
اسد آباد(۳۸۰۱) ، بهار(۳۸۰۴)،كبودر اهنگ(۳۸۱۲) ، رزن(۳۸۰۹) ، فامنين(۳۸۲۲) و همدان(۳۸۲۳)
ملاير(۳۸۱۶)
ملاير(۳۸۱۶) ، نهاوند (۳۸۲۰) و تويسركان(۳۸۰۶)
يزد(۳۹)
يزد(۳۹۲۰)
كليه داوطلبان استان يزد
 
 
 
جدول شماره ۲ – نام و آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص احتمالي کارت ورود به جلسه آزمون كارشناسي ناپيوسته سال ۱۳۹۴
نام استان
شهرستان محل
برگزاري آزمون
نام حوزه
آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص
آذربايجان شرقي
تبريز
دانشگاه تبريز
تبريز: بلوار ۲۹ بهمن، دانشگاه تبريز، طبقه همكف ، ساختمان مديريت خدمات آموزشي
مراغه
دانشگاه مراغه
مراغه: اتوبان اميركبير، شهرك گلشهر، دانشگاه مراغه
آذربايجان غربي
اروميه
دانشگاه اروميه
ارومیه: خیابان شهید بهشتی ، دانشگاه ارومیه ،ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی
مياندوآب
مركز آموزش عالي شهيد باكري مياندوآب
مياندوآب : بزرگراه ولايت ، پل آيت الله وحيدي ، بالاتر از كوي رابري ، نرسيده به ايستگاه رآهن
مهاباد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خوي
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اردبيل
اردبيل
دانشگاه محقق اردبيلي
اردبيل : خيابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبيلي ، ساختمان اداره كل امور آموزشي
پارس آباد
موسسه آموزش عالي مغان
پارس آباد: خيابان امام(ره) ، پايين تر از مصلاي امام خميني (ره)، موسسه آموزش عالي مغان
اصفهان
اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: ميدان آزادي، خيابان دانشگاه، دانشگاه اصفهان، ساختمان ستاد آزمونها
كاشان
دانشگاه كاشان
کاشان:کيلومتر ۶ بلوار قطب راوندی، دانشگاه کاشان
ايلام
ايلام
آموزش و پرورش
 ايلام : بلوار مدرس ، جنب مديريت آموزش وپرورش ، كانون فرهنگي وهنري فاطمه الزهراء
البرز
كرج
آموزش و پرورش
كرج : ۴۵متري گلشهر،خيابان گلزارغربي ،روبروي مترو گلشهر ، دبيرستان شهداي روزنامه اطلاعات
ساوجبلاغ
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بوشهر
بوشهر
دانشگاه خليج فارس
بوشهر: خيابان شهيد ماهيني، دانشگاه خليج فارس
دشتستان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
تهران
ورامين
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ري
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
تهران
دانشگاه صنعتی امير كبير      (حوزه خواهران )
 تهران: خیابان حافظ، مقابل خیابان سمیه
دانشگاه غير انتفاعي سوره (حوزه برادران)
 تهران: خيابان آزادي ، بين خيابان آذربايجان و خوش ، نبش كوچه كامياران
چهارمحال وبختياري
شهركرد
دانشگاه شهركرد
شهركرد: بلوار رهبر، دانشگاه شهركرد، معاونت آموزشي دانشگاه
خراسان جنوبي
بيرجند
دانشگاه بيرجند
بيرجند: ميدان شهدا، خيابان دانشگاه، دانشکده هنر
طبس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خراسان رضوي
مشهد
دانشگاه فردوسي مشهد
 مشهد: بلوار وکيل آباد، روبروی پارک ملت، درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد، دانشکده علوم اداری و اقتصادی
سبزوار
دانشگاه حكيم سبزواري
سبزوار: توحيد شهر، دانشگاه حکيم سبزواری، طبقه همکف دانشکده علوم پايه
تربت حيدريه
دانشگاه تربت حيدريه
تربت حيدريه: كيلومتر ۷ محور (تربت حیدریه – مشهد) بعد از پل هوايی عابر پياده، دانشگاه تربت حیدریه
 
نيشابور
دانشگاه نيشابور
نيشابور : ابتداي شهرك بهداري، ساختمان دانشكده هنر، دانشگاه نيشابور
خراسان شمالي
بجنورد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شيروان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اسفراين
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خوزستان
اهواز
آموزش وپرورش
حوزه خواهران وبرادران : مديريت آموزش وپرورش شهرستان ذيربط
دزفول
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خرمشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ايذه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
زنجان
زنجان
دانشگاه زنجان
زنجان: کیلومتر ۶ جاده تبريز، دانشگاه زنجان، ساختمان مرکزی واحد رايانه
سمنان
سمنان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سيستان و بلوچستان
زاهدان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ايرانشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
زابل
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
چابهار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
فارس
شيراز
دانشگاه شيراز
شيراز: خيابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شيراز
داراب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
جهرم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
فسا
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
لارستان
دانشكده علوم پزشكي
لارستان: بلوار شهيد دكتر دادمان، دانشگاه علوم پزشكي لارستان، دانشكده پرستاري حضرت زينب(ص)
قزوين
قزوين
دانشگاه پيام نورقزوين
قزوين: نواب، مجتمع ادارات دانشگاه پيام نور مركز قزوين
 
البرز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
قم
قم
دانشگاه قم
قم: انتهاي بلوار امين جاده، قديم اصفهان، بعداز شهرك قدس ، دانشگاه قم ، سازمان مركزي
كردستان
سنندج
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سقز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كرمان
كرمان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
جيرفت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران:مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
رفسنجان
دانشگاه ولي­عصر رفسنجان
رفسنجان: ابتدای بلوار ولایت، سازمان مرکزی دانشگاه ولي عصر، دفتر استعدادهای درخشان
سيرجان
دانشگاه صنعتي سيرجان
سيرجان: ابتداي جاده بافت، دانشگاه صنعتي سيرجان
كرمانشاه
كرمانشاه
دانشگاه رازي كرمانشاه
كرمانشاه: طاق بستان، باغ ابريشم، پرديس دانشگاه رازي كرمانشاه
اسلام آباد غرب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كهگيلويه و بويراحمد
ياسوج(بويراحمد)
آموزش و پرورش
حوزه خواهران وبرادران : مديريت آموزش وپرورش شهرستان ذيربط
كهگيلويه(دهدشت)
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
گلستان
گرگان
دانشگاه آزاد اسلامي
گرگان:كمربندي(بلوار شهيد كلانتري) ، خيابان دانشگاه، مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرگان، ساختمان اداري
گنبد كاووس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
گيلان
رشت
دانشگاه گيلان
رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت ، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاه گیلان
لاهيجان
دانشگاه آزاد اسلامي
لاهيجان: خيابان كاشف شرقي ، خيابان شقايق، مجتع اداري آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد لاهيجان
لرستان
خرم‌آباد
دانشگاه لرستان
خرم آباد: کیلومتر۵ جاده خرم آباد تهران، دانشگاه لرستان
بروجرد
حضرت ايت الله العظمي بروجردي
بروجرد: کیلومتر ۳ جاده ( بروجرد- خرم آباد) دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی
مازندران
ساري
موسسه غير انتفاعي هدف ساري
ساري: بلوار فرح آباد (جاده دريا )، كيلومتر ۵ موسسه آموزش عالي هدف ساري
چالوس
دانشگاه آزاد اسلامي
چالوس: خیابان ۱۷ شهریور، روبروی مسجد امام حسین(ع)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس حوزه معاونت آموزش
بابلسر
دانشگاه مازندران
بابلسر: خيابان پاسداران، سازمان مركزي دانشگاه مازندران
بابل
دانشگاه صنعتي نوشيراوني بابل
بابل: خیابان شریعتی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
مركزي
اراك
دانشگاه اراك
اراك : میدان شریعتی، دانشگاه اراک، درب اصلي دانشگاه
ساوه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
هرمزگان
بندرعباس
دانشگاه هرمزگان
بندرعباس: آزادشهر، بلوار افروز شهابی پور، مجتمع آموزشی پژوهشی بصیرت (گفتگوی تمدنها)
ميناب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
همدان
همدان
دانشگاه آزاد اسلامي
همدان: شهرک شهید مدنی، خیابان امام خمینی(ره) بلوار پروفسور موسیوند مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان
ملاير
دانشگاه ملاير
ملاير: كيلومتر ۴ جاده اراک، دانشگاه ملاير
يزد
يزد
دانشگاه يزد
يزد: صفائيه، چهار راه پژوهش، بلوار دانشگاه، دانشگاه يزد پردیس اصلی دانشگاه يزد
 
 
 
 
 
Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس