معماری

هشدار سازمان سنجش به کنکوریها درباره تبلیغات انتخاب رشته

سازمان سنجش آموزش كشور نسبت به تبلیغات واهی برخی از سودجویان با عنوان همکاری با این سازمان در راستای انتخاب رشته، به داوطلبان کنکور ۹۴ هشدار داد.

 

به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد بر اساس گزارش‌های رسیده، اخیراً مشاهده شده است كه همزمان با اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ و فرا رسیدن مهلت انتخاب رشته داوطلبان، برخی از سودجویان و شیادان در قالب عبارات فریبنده‌ای چون همكاری با سازمان سنجش آموزش كشور، اقدام به تبلیغات واهی برای جلب نظر داوطلبان و خانواده‌های آنان می کنند. 
 

سازمان سنجش آموزش كشور، ضمن هشدار به تمامی داوطلبان و خانواده‌های آنان، اعلام می‌دارد این سازمان با هیچ‌یک از افراد و مؤسسات در زمینه انتخاب رشته یا مشاوره همكاری نداشته و نماینده‌ای هم در هیچ‌ یک از مؤسسات یاد شده ندارد.


ضمناً، به همه داوطلبان و خانواده‌ها توصیه می‌شود كه مراقب این‌گونه تبلیغات موهوم و افراد شیاد باشند تا مورد سوء استفاده آنان واقع نشوند.

از داوطلبان درخواست می‌شود كه در صورت مشاهده موارد یاد شده، مراتب را از طریق پست الكترونیكی: hefazatazmon@sanjesh.org به حفاظت آزمون‌های سازمان سنجش آموزش كشور منعكس کنند

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس