معماری

نمونه سوالات و منابع آزمون دولینگو

پکیج تمرینی و نمونه سوالات آزمون دولینگو

 

آزمون دولینگو Duolingo English test یک آزمون آنلاین جهت سنجش مهارت دانشجویان و دانش آموزان در سطح بین المللی، در زمینه زبان انگلیسی است.

در آزمون زبان دولینگو برخلاف آزمون های رایج از جمله آیلتس و تافل، نیازی به حضور فیزیکی متقاضی در محل آزمون و انجام ثبت نام و رزرو زودهنگام ندارد. این آزمون می تواند در هر زمان و در هر مکانی، ، تنها از طریق دسترسی به یک کامپیوتر، انجام بگیرد.

کل آزمون زبان دولینگو کمتر از یک ساعت به طول می انجامد و نتیجه این آزمون در کمتر از ۴۸ ساعت آماده شده و بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای می تواند برای تعداد نا محدودی از  دانشگاه ها ارسال شود.

 نتایج این آزمون بر اساس یک بازه مابین ۱۰ تا ۱۶۰ گزارش می شود. برای مقایسه دقیق تر مابین ارزش نسبی بازه های نمره ای آزمون زبان دولینگو با دیگر آزمون های معتبر اینجا کلیک نمایید.

9p3RHw3V - نمونه سوالات و منابع آزمون دولینگو

مشاهده پکیج نمونه سوالات آزمون زبان انگلیسی دولینگو

 

نمونه سوالات و منابع آزمون دولینگو

آمادگی برای امتحان Duolingo کاری دشوار است، زیرا قرار است مهارت شما در توصیف عکسی که هرگز ندیده‌اید سنجیده شود! بااین‌وجود چندراه کار وجود دارد که می‌توانید برای اطمینان از آماده بودن آن انجام دهید.

بهترین کاری که می‌توانید برای کسب نمره خوب در آزمون Duolingo انجام دهید این است که روی کل مهارت زبان انگلیسی خود با استفاده از مطالب سطح بالا کارکنید. این مسئله شامل خواندن مقالات خوب می‌شود (نیویورکر و وال‌استریت ژورنال)، گوش دادن به پادکست‌ها به زبان انگلیسی و مکالمه‌های زیاد با انگلیسی‌زبانان.

وبسایت ایران دولینگو، با ساده ترین شکل و با جریانی روان و زیبا، دولینگو را آموزش می دهد. ایران دولینگو، تمام آن چیزی است که یک متقاضی برای این آزمون احتیاج دارد. این مجموعه می تواند شما را به نمره دلخواهتان برساند.

ایران دولینگو، نمونه های تمرینی که برای آمادگی دولینگو نیاز دارید تا بتوانید دانش و مهارت خود را بالا برده و سپس در آزمون شرکت کنید را در یک پیکج آماده کرده است. از این پکیج می توانید به صورت نمونه های تمرینی در بخش های مختلف  آزمون استفاده کنید.  پکیج تمرینی ایران دولینگو برای سلف استادی مناسب باشد.

این پکیج شامل نمونه سوالات در بخش های زیر می باشد:

  1. تعدادی از نمونه سوالات اصلی آزمون
  2. نمونه های تمرینی مطابق با استانداردهای آزمون اصلی

این پکیج که مجموعه ای از سوالات تمرینی را در برمی گیرد می تواند در کنار  مطالعه منابع عمومی انگلیسی ، موفقیت شما را تضمین کند.

پکیج نمونه سوالات آزمون دولینگو  را میتوانید از وبسایت ایران دولینگو در لینک زیر تهیه نمایید

مشاهده پکیج نمونه سوالات آزمون زبان انگلیسی دولینگو

.

.

 

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس