معماری

معرفی نمایندگان شورا در هیات تجدید نظر دانشگاه ها

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: نمایندگان شورای عالی انقلاب در هیات تجدید نظر در دانشگاه ها انتخاب شدند.

 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز PnuNews.com جلسه ۷۶۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی برگزار شد.

دکتر محمدرضا مخبر دزفولی گفت: در این جلسه و با توجه به آغاز سال تحصیلی مدارس و دانشگاه ها رئیس جمهور و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، سال خوب و توام با نشاط و تلاش علمی را هم برای دانش آموزان و معلمان و هم برای دانشجویان و اساتید دانشگاه به عنوان تربیت کنندگان نسل جوان و نوجوان کشور آرزو کردند.

وی اضافه کرد: ان شاءالله همه کشور تلاش خواهند کرد تا سال تحصیلی پربار و توام با موفقیت و پیشرفت های علمی و فرهنگی را شاهد باشیم.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ارزیابی و بررسی وضعیت آموزشگاه های آزاد به ویژه موضوع آموزش های غیر رسمی دستور اصلی این جلسه بود که گزارش وزارت آموزش و پرورش و همچنین کمیسیون تعلیم و تربیت دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در صحن شورا ارائه شد.

عضو پیوسته فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران گفت: در زمینه تعلیم و تربیت غیر رسمی در کشور نیاز به انسجام بهتری داریم که برخی مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز در این زمینه نیاز به به روزرسانی و بازنگری دارد.

وی افزود: در زمینه صدور مجوز و تسهیل امکانات برای علاقه مندان فعالیت به این موضوع و همچنین نظارت به فعالیت های موسسات و تطبیق آن با استانداردهای دستگاه های مرتبط نظیر وزارتخانه های آموزش، پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فنی و حرفه ای و… نیاز به توجه بیشتری است

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس