معماری

معاون فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور تغییر کرد

محمدعلی کریمی به عنوان معاون فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور منصوب شد


 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز PnuNews.com علی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور در حکمی محمدعلی کریمی را به عنوان معاون فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور منصوب کرد

در آخرین جلسه هیات رئیسه دانشگاه در سال ۹۴، دکتر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور، ضمن قدردانی از تلاش های دکتر علیپور در دوره تصدی معاونت پژوهش و فناوری با استعفای ایشان موافقت نموده و طی حکمی ایشان را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.
در این مراسم دکتر رستمی ابوسعیدی ضمن تاکید بر ضرورت ایفای نقش بهتر و بیشتر حوزه معاونت پژوهشی در فراهم نمودن بسترهای لازم به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات، توجه به رویکردهای وزارت علوم و سوق دانشگاه در جهت دانشگاههای نسل سوم را خواستار شد.
وی در ادامه با اشاره به تلاش های دکتر علیپور در دوره تصدی معاون پژوهش و فناوری، برخورداری از تجربه و سابقه علمی و اجرایی دکتر کریمی را برای تحقق اهداف مورد نظر در این معاونت بسیار ضروری و مفید قلمداد نمود.
همچنین دکتر کریمی ضمن تشکر از زحمات دکتر علیپور، ابتدا از حسن اعتماد همه مدیران مافوق قبلی و اخیر از جمله دکتر فراهانی و دکتر سرلک روسای سابق دانشگاه قدردانی نمود و ضمن تشکر از تجدید ابراز چنین اعتمادی از جانب دکتر رستمی ابوسعیدی، قبول مسئولیت اخیر را با فرض تکلیف دانستن آن خطیرتر از گذشته دانست.
دکتر کریمی از حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه به عنوان موتور محرکه دانشگاه یاد کرد و گفت : حوزه های مدیریتی زیرمجموعه این معاونت با ارائه برنامه های مدون و در قالب سقف زمانی مشخص برای تحقق ، رسالت خود را به خوبی انجام خواهند داد.
وی افزود: برنامه ها و رویکردهای متفاوت و جدید مورد نظر در حوزه های مختلف مدیریتی در معاونت فناوری و پژوهش برای سال ۹۵ پیش بینی شده است و در همین راستا قول رونمایی از این برنامه ها در نیمه اول اردیبهشت ماه سال آینده مقارن با هفته معلم مورد تاکید است
گفتنی است چاپ بیش از ۳۰۰ مقاله در نشریات و کنفرانس های معتبر و بین المللی، ثبت ۳ اختراع داخلی و ۲ مورد یو اس پتنت امریکا در زمینه نانوفناوری، کتابهای مختلف، و سوابق اجرایی از جمله ریاست منطقه ۴، ریاست استان البرز و معاونت آموزشی دانشگاه از مهمترین سوابق پژوهشی دکتر کریمی است

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس