معماری

لیست دروس خارج منبع و تاریخ برگزاری آزمون مجدد اعلام شد

دانشگاه پیام نور سه عنوان درس دیگر از امتحانات نیمسال دوم سال ۹۴-۹۳ را خارج منبع اعلام کرد

 

براساس آنچه که دانشگاه پیام نور اعلام کرده است سه عنوان درس دیگر در امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۴-۹۳ به صورت خارج منبع امتحان آنها برگزار شده بود که برای این دروس آزمون مجدد برگزار می شود لیست دروس و تاریخ امتحان این دروس به شرح زیر می باشد

۱- درس مدیریت روابط عمومی با کد درس ۱۲۲۲۴۱۲ رشته علوم ارتباطات (روابط عمومی) در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ که آزمون مجدد آن همزمان با امتحانات پایان ترم نیمسال تابستان در مورخ ۹۴/۰۶/۰۲ ساعت ۱۳:۳۰ برگزار خواهد شد.

۲- درس اصول سیستم های رادیولوژی و رادیو تراپی با کد درس ۱۳۱۸۰۴۸ و ۱۳۱۸۰۷۸ رشته مهندسی پزشکی-بالینی ، مهندسی پزشکی- بیومتریال، مهندسی پزشکی – بیومکانیک و مهندسی پزشکی – بیوالکتریک مقطع کارشناسی که آزمون مجدد آن همزمان با امتحانات پایان ترم نیمسال تابستان در مورخ ۹۴/۰۶/۰۵ ساعت ۰۸:۰۰ صبح برگزار خواهد شد.

۳- درس فیزیک پزشکی با کد درس ۱۱۱۲۳۵۵ رشته بیوفیزیک که آزمون مجدد آن همزمان با امتحانات پایان ترم نیمسال تابستان در مورخ ۹۴/۰۶/۰۷ساعت ۱۵:۰۰  برگزار خواهد شد.

برای کلیه دانشجویان که در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ غیبت نداشته اند به صورت اتوماتیک درس به صورت ریزشی تعریف خواهد شد و در کارت آزمون ترم تابستان دانشجویان قید خواهد شد.

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس