معماری

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی+اطلاعیه سازمان سنجش

سازمان سنجش و آموزش کشور در اطلاعیه ای زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۴ را اعلام کرد

 

به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com براساس آنچه که سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده است کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی و حرفه ای از امروز ۱۲ مرداد ۹۴ منتشر می شود
دواطلبان شرکت کننده برای دریافت کارت ورود به جلسه خود می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند

آن دسته از داوطلبانيكه موفق به پرينت کارت شرکت در آزمون نمي‌شوند و همچنين آن دسته از متقاضيان رشته هاي بدون آزمون نيز كه موفق به مشاهده اطلاعات ثبت نامي خود نمي شوند، لازم است با همراه داشتن کارت ملی و يا شناسنامه عكس‌دار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط، مراجعه نمايند آزمون برای پذیرش در دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات غیردولتی در صبح روز جمعه ۱۶ مرداد در ۱۶۹ شهرستان برگزار می شود.
 

پذیرش کاردانی فنی حرفه ای برای ۴۲ کد رشته امتحانی صورت می گیرد. تعداد ۲۶۳ هزار و ۹۲۱ نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۲۵۶ هزار و ۹۴۴ نفر داوطلب در ۲۳ کد رشته امتحانی بر اساس آزمون و ۶ هزار و ۹۷۷ نفر داوطلب ۱۹ کد رشته با آزمون هستند.


از میان داوطلبان رشته های با آزمون تعداد ۱۰۳ هزار و ۷۸۳ نفر زن و ۱۵۳ هزار و ۱۶۱ نفر مرد هستند که صبح جمعه در آزمون شرکت می کنند.

 ظرفیت نهایی برای دوره کاردانی فنی و حرفه ای ۲۵۷ هزار و ۵۵۰ نفر است.

آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات غیرانتفاعی صبح روز جمعه ۱۶ مرداد ۹۴ برگزار می شود


 

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تاریخ، نحوه پرينت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالی غيرانتفاعي و پذیرش برخی از رشته هاي بدون آزمون سال ۱۳۹۴

بدين وسیله به اطلاع کليه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالی غيرانتفاعي سال ۱۳۹۴ مي‌رساند این آزمون براي داوطلبان کليه كد رشته هاي امتحاني در صبح روز جمعه مورخ ۱۶/۵/۹۴ در ۱۶۹ شهرستان (به شرح مندرج در جدول شماره ۱ اين اطلاعيه) برگزار مي‌شود. لازم به ذکر است براي پذیرش در كدرشته‌هاي امتحاني: ۲۱ (چاپ)، ۲۶ (صنایع نساجی)، ۲۷ (متالورژي)، ۲۸ (سراميك)، ۲۹ (معدن)، ۳۰ (ناوبري)، ۳۱ (الكترونيك و مخابرات دريايي)، ۳۲ (مكانيك موتورهاي دريايي)، ۴۱ (فرش دستباف)، ۴۲ (قلم‌زني)، ۴۳ (امور دامی)، ۴۴ (گاوداری صنعتی)، ۴۵ (مرغداری صنعتی)، ۴۶ (تکثیر و پرورش آبزیان)، ۴۷ (پرورش زنبور عسل)،۴۸(امور زراعي و باغي)، ۴۹ (گل و گیاهان زینتی) ،۵۰ (ماشين‌هاي كشاورزي) و ۵۲ (موسيقي) آزمون برگزار نخواهد شد و پذیرش دانشجو در این رشته‌ها صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي (معدل كل دیپلم) صورت مي‌گيرد. لذا براي داوطلباني كه در این رشته‌هاي تحصيلي ثبت‌نام و انتخاب رشته نموده اند، کارت شرکت در آزمون صادر نخواهد شد و نيازي به مراجعه داوطلبان به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان جهت پرينت کارت نمي باشد. اما لازم است مفاد اين اطلاعيه را به دقت مطالعه نمايند.
تذکر مهم: كليه داوطلبان متقاضی گزينش در رشته هاي بدون آزمون مي توانند جهت مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت نامي و كد رشته محلهاي انتخابي خود از تاریخ ۹۴/۵/۱۲ لغایت ۹۴/۵/۱۶ با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org (قسمت ويرايش اطلاعات) نسبت به مشاهده و ويرايش اطلاعات خود اقدام نمايند.


۱- نحوه و زمان پرينت کارت شرکت در آزمون
کارت شرکت در آزمون کليه داوطلبان به همراه برگ راهنما از روز دوشنبه ۹۴/۵/۱۲ براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاع‌رساني فوق قرار مي‌گيرد تا متقاضیان شرکت در آزمون بتوانند با واردكردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، كد پيگيري و يا نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمايند. داوطلبان براي پرينت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعيين شده بر روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و همچنين اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس‌دار و ارائه آن الزامي است. لذا کليه داوطلبان باید شخصاً براي پرينت کارت شرکت در آزمون اقدام نمايند.
تذکر مهم: آن دسته از داوطلبانيكه موفق به پرينت کارت شرکت در آزمون نمي‌شوند و همچنين آن دسته از متقاضيان رشته هاي بدون آزمون نيز كه موفق به مشاهده اطلاعات ثبت نامي خود نمي شوند، لازم است با همراه داشتن کارت ملی و يا شناسنامه عكس‌دار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط، براساس جدول شماره ۲ این اطلاعیه مراجعه نمايند.


۲- آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون:
آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون کليه داوطلبان بر مبنای استان و شهرستان محل اقامت فعلی آنان (براي تعيين حوزه امتحاني) كه در تقاضانامه ثبت‌نام، مشخص كرده‌اند به شرح جدول ۲ مندرج در این اطلاعیه مي‌باشد.


۳- درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روي کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي  1، ۲، ۴، ۵، ۶، ۱۰، ۱۳، ۱۴، ۱۵ و ۱۷  به ترتیب شامل نام‌خانوادگي، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره ملی، كد چهار رقمی رايانه اي دیپلم، استان محل اخذ دیپلم، معدل كل دیپلم، تاریخ اخذ مدرک دیپلم و كدو عنوان رشته  محل‌هاي انتخابی کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۱۶/۵/۹۴ منحصراً به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و در صورتي كه نسبت به بندهاي ۳ ، ۷ ، ۹ و ۱۲ (جنس، دين، معلوليت و زبان امتحاني) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است از روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۴ الي روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ صبح‌ها از ساعت ۸:۰۰ الي ۱۲:۰۰ و بعدازظهرها از ساعت ۱۴:۰۰ الي ۱۸:۰۰ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره ۲) مراجعه نمايند.
تبصره: چنانچه داوطلباني در بند ۱۷ (كدرشته محلهاي انتخابی) کارت شرکت در آزمون خود، كدرشته اي را بصورت «0» مشاهده نمودند به منزله عدم رعایت شرایط در آن كدرشته ميباشد و لازم است اين دسته از داوطلبان با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان (قسمت ویرایش اطلاعات) نسبت به اصلاح كدرشته محل هاي انتخابی خود براساس ضوابط دفترچه راهنما اقدام نمايند.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روي کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام خود داوطلب در نظر گرفته شده و به تقاضاهای مربوط به تغيير رشته امتحاني و حوزه امتحاني ترتيب اثر داده نخواهد شد.
۲- چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در سهمیه ثبت‌نامي (بند ۸) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است به ترتیب ذیل عمل نمايند:
۱-۲ – داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان ،سازمان بسيج مستضعفين و وزارت جهاد كشاورزي در صورت عدم تائيد سهميه  و درج سهميه آزاد برروي كارت ورود به جلسه لازم است براي روشن شدن وضعيت سهميه خود حداكثر تا تاريخ ۹۴/۰۵/۱۹ به ارگان مربوط مراجعه نمايند تا در صورت دارا بودن سهميه ، مشخصات اين دسته از داوطلبان از طريق ارگان تاييدكننده سهميه، در اختيار سازمان سنجش قرار گيرد. در غير اينصورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل قبول نمي باشد.
۲-۲- داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه‌هاي بنياد شهيد و امورايثارگران و ستادكل نيروهاي مسلح در صورت عدم تائيد سهميه و درج سهميه آزاد بر روي كارت ورود به جلسه جهت اعلام مغايرت حداكثر تا تاریخ ۹۴/۰۵/۱۶  منحصراً به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان (قسمت ويرايش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضيحات مندرج در اين پايگاه اطلاع‌رساني نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند تا درصورت تاييد سهميه توسط ارگان مربوطه براي آنان اعمال گردد. در غير اينصورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل قبول نمي‌باشد.
۳- چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلبي فاقد عکس مي‌باشد و يا عکس روي کارت وي دارای اشكالاتي از جمله، فاقد مهر بودن عکس، اشتباه عکس، واضح نبودن عکس و … مي‌باشد ضروری است در يكي از روزهای چهارشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۴ و يا پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ صبح از ساعت ۸:۰۰ الي ۱۲:۰۰ و بعدازظهرها از ساعت ۱۴:۰۰ الي ۱۸:۰۰ با به همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴×3 و کارت ملی يا شناسنامه عكس‌دار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره ۲) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشکل برطرف گردد.
۴- آن دسته از داوطلباني كه هم اکنون علاقه‌مند به گزينش در رشته‌هاي موسسات آموزش عالی غيرانتفاعي و غیردولتی مي‌باشند، ضرورت دارد، در زمان پرينت کارت شرکت در آزمون با ورود به بخش ویرایش اطلاعات و خرید کارت اعتباری بوسيله کارتهای عضو شبکه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال باشد، با پرداخت مبلغ ۴۰٫۰۰۰ (چهل هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نموده و مشخصات کارت اعتباری را در محل مربوط درج نموده و نسبت به ثبت كدرشته محل‌هاي مورد نظر خود اقدام نمايند.
يادآوري: کليه داوطلبان براي آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون مي‌بايست از برگ راهنمای شرکت در آزمون كه بر روي سایت این سازمان قرار داده خواهد شد، پرينت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمايند.


۴- موارد مهم قابل توجه داوطلبان
۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس‌دار الزامي است.
۲- درهای ورودی حوزه‌هاي امتحاني رأس ساعت ۷:۰۰ (هفت) صبح بسته خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون رأس ساعت ۷:۳۰ (هفت وسي دقيقه) صبح آغاز مي‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درهای ورودی به محوطه و يا سالنهای امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد.
۳- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرينت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس‌دار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله كيف دستی، ساك دستی، پيجر، تلفن همراه، جزوه، کتاب، ماشين حساب (بجز ماشين حسابهاي مندرج در بند ۵)، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنين وسایل شخصی به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هريك از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای سراسری كه بخشي از آن در بند «د» آمده است، رفتار خواهد شد.


۵- به همراه داشتن ماشين حسابهاي مجاز منحصراً با يكي از مارکهای ذیل براي حضور در جلسه آزمون بلامانع است.

Citizen SR 275 -10
W-BK SHARP 509-7
۴۶۰۰ PARS -4
۳۶۰۰ CASIO -1
Citizen SR 270X -11
Citizen SR 270 II-8
۵۳۱EL SHARP-5
۸۲CASIO FX -2
 
II Citizen SR 135 T -9
BKW SHARP 506 -6
۶۱۸F CATIGA -3


تذکر مهم: چنانچه داوطلبي غير از ماشين حساب‌هاي فوق‌الذكر، ماشين‌حساب نوع دیگر به همراه داشته باشد به عنوان مختلف تلقي و برابر قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای ورودی با وي رفتار خواهد شد.
۶- برخي از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي رشته هاي جديد و يا اصلاحاتي را در رشته ها پس از انتشار دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته و اطلاعيه مورخ ۱۰/۳/۹۴ اين آزمون به اين سازمان اعلام نموده اند كه اين قبيل كد رشته محلها و اصلاحات اعلام شده طي اطلاعيه‌اي در روز يكشنبه مورخ ۱۱/۵/۹۴ بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان و در روز دوشنبه مورخ ۱۲/۵/۹۴ در نشريه پيك سنجش درج خواهد شد. ضمناً اطلاعات اين رشته‌ها در برگ راهنماي شركت در آزمون نيز (كه همزمان با پرينت كارت ورود به جلسه قابل دسترسي است) درج خواهد شد كه لازم است كليه داوطلبان اعم از داوطلبان متقاضي رشته‌هاي با آزمون يا با سوابق تحصيلي لازم است نسبت به مطالعه آن اقدام نمايند.
۷- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه  در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارك امتحاني ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب ميگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد.

 


۵‍- قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای سراسری
ماده ۵- تخلفات و جرائم در این قانون مشتمل بر موارد زير است:
الف- ارتکاب هرگونه عملی كه موجب بي نظمی در برگزاری آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسیله غیر مجاز از قبيل وسایل ارتباط الكترونيكي و دستگاههای حافظه‌دار.
ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل:
۱- ارائه مدرک يا گواهی مجعول يا تصویر گواهی مجعول براي شرکت در آزمون.
۲- تبانی با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست اندرکاران آزمون از قبيل عوامل اجرايی و طراحان سوال براي تخلف در آزمون.
۳- ثبت نام در آزمون با هویت مجعول يا شرکت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلی.
ج – استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبيل وسایل ارتباط الكترونيكي و دستگاهها حافظه‌دار.
د – كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون جهت پاسخ به سوالات.
هـ- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.
و – هرگونه تغيير غیرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.
ز – افشاي سوالات آزمون يا تلاش در جهت دستیابی و افشاي آن يا شرکت يا معاونت در این امر قبل يا حين برگزاری آزمون به هر نحو.
ح – خرید يا فروش سوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شرکت يا معاونت در این امر قبل يا حين برگزاری آزمون اعم از اينكه سوالات يا پاسخ آنها واقعی يا غیرواقعی باشد.
ماده ۶ – هيأت‌هاي رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازاتهای زير را درباره متخلفان دارند:
الف – در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذیربط يا محرومیت از گزينش در آزمون همان سال.
ب – در مورد مشمولات بند (ب) يا بند (ج) ماده (۵) : محرومیت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از يك تا ده سال.
تبصره – آراء هيأت‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظرخواهي در هيأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مي‌باشد.
ماده ۷ – در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و)، (ز) و (ح) ماده (۵) هيأت‌هاي رسیدگی متهم را براي رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا يك میلیارد (۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفي مي‌نمايند.
ماده ۸ – ارتکاب هر يك از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در يك گروه يا شبکه باشد موجب تشدید مجازات مي‌شود و تشكيل دهنده و سرکرده گروه يا شبکه به حداکثر مجازات محکوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتکاب تخلفات و جرائم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده براي مرتکب مي‌باشد.
ماده ۹ – رسیدگی در هيأت‌هاي رسیدگی به تخلفات در آزمونها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزايي يا رسیدگی هيأت‌هاي رسیدگی به تخلفات اداری يا هيأت‌هاي انتظامی اعضای هيأت علمي يا كميته‌هاي انضباطی دانشجویان نيست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم مي‌گردد.
ماده ۱۰ – در صورت محکومیت قطعی فردی به يكي از مجازاتهای مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هيأت رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در این صورت موسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هر گونه گواهی يا مدرک به وي خودداري خواهد نمود و چنانچه گواهی فارغ التحصيلي به وي اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی مي‌باشند.
ماده ۱۱ – چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغایرتهای غيرمتعارف مشهود و اساسی از قبيل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته، با تأييد هيأت‌هاي بدوي رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعیت نهايي آزمون این داوطلب، براساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيأت بدوي مي‌باشد.

درخاتمه اضافه مي نمايد داوطلبان در صورت نياز مي‌توانند سوالات خود را با بخش پاسخگويي اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مطرح و يا با شماره تلفنهای ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵ -۰۲۱ واحد پاسخگويي غير حضوري روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تماس حاصل نمايند.
 

 

جدول شماره ۱ – شهرستان محل برگزاری آزمون كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه اي سال ۱۳۹۴
نام استان
نام شهر محل برگزاري
توضيحات
آذربايجان شرقي(۱۰)
تبريز(۱۰۱۲)
تبريز(۱۰۱۲) و ورزقان(۱۰۳۸)
شبستر(۱۰۲۱)
شبستر(۱۰۲۱)
اهر (۱۰۰۶)
اهر(۱۰۰۶) ، خداآفرين(۱۰۲۵) ، كليبر(۱۰۲۶) و هريس(۱۰۴۰)
بناب (۱۰۱۰)
بناب (۱۰۱۰) و عجب شير (۱۰۲۳)
سراب (۱۰۱۷)
سراب( ۱۰۱۷)
ميانه (۱۰۳۶)
ميانه (۱۰۳۶) ، بستان آباد( ۱۰۰۹) ، هشترود (۱۰۴۱) و چاراويماق(۱۰۱۶)
آذرشهر (۱۰۰۱)
آذرشهر (۱۰۰۱)
مرند (۱۰۲۹)
مرند ۱۰۲۹ و جلفا (۱۰۱۴)
اسكو (۱۰۰۵)
اسكو (۱۰۰۵)
مراغه (۱۰۲۸)
مراغه (۱۰۲۸) و ملكان (۱۰۳۲)
آذربايجان غربي(۱۱)
اروميه (۱۱۰۴)
اروميه(۱۱۰۴) ، اشنويه(۱۱۰۶)
خوي (۱۱۲۳)
خوي(۱۱۲۳) و چايپاره (۱۱۱۹)
شاهين دژ (۱۱۲۹)
شاهين دژ (۱۱۲۹) و تكاب (۱۱۱۵)
مياندواب (۱۱۳۸)
مياندواب (۱۱۳۸)
بوكان (۱۱۰۹)
بوكان(۱۱۰۹)
سلماس (۱۱۲۷)
سلماس(۱۱۲۷)
ماكو (۱۱۳۳)
ماكو (۱۱۳۳) ، چالدران (۱۱۱۷) ، شوط(۱۱۳۱) و پلدشت (۱۱۱۱)
مهاباد (۱۱۳۵)
مهاباد (۱۱۳۵) ، پيرانشهر(۱۱۱۳) و سردشت (۱۱۲۴)
نقده (۱۱۴۰)
نقده (۱۱۴۰)
اردبيل(۱۲)
اردبيل (۱۲۰۲)
اردبيل(۱۲۰۲)، سرعين(۱۲۰۱) ، نمين(۱۲۲۲) ، نير(۱۲۲۵)
خلخال (۱۲۱۱)
خلخال (۱۲۱۱) و كوثر(۱۲۱۳)
مشگين شهر (۱۲۱۹)
مشگين شهر(۱۲۱۹)
گرمي (۱۲۱۵)
گرمي(۱۲۱۵)
پارس اباد (۱۲۰۸)
پارس اباد (۱۲۰۸) و بيله سوار (۱۲۰۵)
اصفهان(۱۳)
اصفهان(۱۳۱۰)
اصفهان(۱۳۱۰) ، بوئين و مياندشت(۱۳۲۵)، چادگان(۱۳۱۶) ، خور و بيابانك(۱۳۴۰)، فريدن(۱۳۲۶) ، فريدونشهر(۱۳۲۷)، فلاورجان(۱۳۲۹) و نائين(۱۳۴۱)
كاشان(۱۳۳۲)
كاشان(۱۳۳۲) ، اران و بيدگل (۱۳۰۲) ، نطنز (۱۳۴۵) و اردستان (۱۳۰۴)
نجف اباد(۱۳۴۲)
نجف اباد(۱۳۴۲) و تيران و كرون(۱۳۱۴)
خميني شهر(۱۳۱۷)
خميني شهر (۱۳۱۷)
سميرم(۱۳۲۰)
سميرم (۱۳۲۰)
برخوار(۱۳۱۲)
برخوار (۱۳۱۲)
مباركه (۱۳۳۸)
مباركه (۱۳۳۸)
شاهين شهر و ميمه(۱۳۲۲)
شاهين شهر و ميمه (۱۳۲۲)
لنجان(۱۳۳۶)
لنجان (۱۳۳۶)
شهرضا(۱۳۲۴)
شهرضا (۱۳۲۴)و دهاقان (۱۳۲۱)
گلپايگان(۱۳۳۴)
خوانسار (۱۳۱۸) و گلپايگان (۱۳۳۴)
ايلام(۱۴)
ايلام(۱۴۰۵)
ايلام(۱۴۰۵) ، سيروان (۱۴۱۴)، چرداول(۱۴۱۵) ، ملكشاهي(۱۴۱۹) ، بدره (۱۴۰۸) و مهران(۱۴۱۸)
آبدانان(۱۴۰۳)
آبدانان(۱۴۰۳) و دره شهر(۱۴۱۰)
ايوان(۱۴۰۷)
ايوان(۱۴۰۷)
دهلران(۱۴۱۲)
دهلران (۱۴۱۲)
البرز(۴۰)
كرج(۴۰۰۸)
كرج (۴۰۰۸) ، اشتهارد (۴۰۰۷)
ساوجبلاغ(۴۰۰۳)
ساوجبلاغ (۴۰۰۳) ، نظراباد (۴۰۱۰) و طالقان(۴۰۰۵)
فرديس (۴۰۱۲)
فرديس (۴۰۱۲)
بوشهر(۱۵)
بوشهر(۱۵۰۲)
بوشهر(۱۵۰۲) و تنگستان (۱۵۰۴)
دشتي(۱۵۱۴)
دير(۱۵۱۶) ، جم(۱۵۰۶) ، كنگان(۱۵۲۰) ، دشتي (۱۵۱۴) و عسلويه(۱۵۱۹)
بندر گناوه(۱۵۲۲)
بندر گناوه (۱۵۲۲) و بندر ديلم (۱۵۱۸)
دشتستان(۱۵۱۱)
دشتستان (۱۵۱۱ )
تهران(۱۶)
تهران(۱۶۰۷)
تهران(۱۶۰۷) ، پرديس (۱۶۱۶)و شميرانات(۱۶۲۰)
ري(۱۶۱۵)
ري (۱۶۱۵)
ورامين(۱۶۳۶)
ورامين (۱۶۳۶) ، پاكدشت (۱۶۰۴) ، پيشوا (۱۶۳۳) و قرچك(۱۶۳۵)
رباط كريم(۱۶۱۲)
رباط كريم (۱۶۱۲) ، بهارستان (۱۶۱۰)
شهريار(۱۶۲۴)
شهريار (۱۶۲۴) و ملارد (۱۶۲۵)
شهرقدس(۱۶۲۳)
شهرقدس (۱۶۲۳)
اسلامشهر(۱۶۰۲)
اسلامشهر (۱۶۰۲)
دماوند(۱۶۰۹)
دماوند (۱۶۰۹) و فيروزكوه (۱۶۲۷)
چهارمحال و بختياري(۱۷)
شهركرد(۱۷۰۹)
شهركرد(۱۷۰۹) ، بن(۱۷۰۶) ، سامان(۱۷۰۷) و كيار(۱۷۱۳)
بروجن (۱۷۰۵)
بروجن (۱۷۰۵) ، لردگان (۱۷۱۷) و اردل (۱۷۰۱)
فارسان(۱۷۱۰)
فارسان (۱۷۱۰) و كوهرنگ (۱۷۱۲)
خراسان جنوبي(۱۸)
بيرجند(۱۸۰۲)
بيرجند(۱۸۰۲) ، بشرويه(۱۸۱۰) ، خوسف (۱۸۰۱)، درميان(۱۸۰۵) ، سرايان(۱۸۰۷) ، سربيشه(۱۸۰۸) ، فردوس(۱۸۱۱) و نهبندان(۱۸۱۸)
قائنات (۱۸۱۵)
قائنات (۱۸۱۵) و زيركوه(۱۸۱۳)
طبس(۱۸۲۵)
طبس (۱۸۲۵)
خراسان رضوي(۱۹)
مشهد(۱۹۶۰)
مشهد(۱۹۶۰) ، بينالود(۱۹۰۶) ، چناران(۱۹۲۸) ، سرخس (۱۹۴۷)، فريمان(۱۹۴۹) ، كلات(۱۹۵۵)
كاشمر(۱۹۵۳)
كاشمر (۱۹۵۳) ، بردسكن (۱۹۰۵) و خليل اباد (۱۹۳۰) و مه ولات(۱۹۶۲)
سبزوار(۱۹۴۵)
سبزوار (۱۹۴۵) ،جغتاي(۱۹۲۳) ،جوين(۱۹۲۶) ، خوشاب (۱۹۴۱) داورزن(۱۹۴۲)
نيشابور(۱۹۶۵)
نيشابور(۱۹۶۵) و فيروزه(۱۹۱۲)
قوچان(۱۹۵۱)
قوچان (۱۹۵۱) و درگز (۱۹۳۷)
گناباد(۱۹۵۷)
گناباد (۱۹۵۷) و بجستان (۱۹۰۱)
تربت حيدريه(۱۹۲۲)
تربت حيدريه (۱۹۲۲) و خواف(۱۹۳۴)، رشتخوار(۱۹۴۰) و زاوه (۱۹۲۰)
تربت جام(۱۹۱۶)
تربت جام (۱۹۱۶) و تايباد (۱۹۰۹) و باخزر(۱۹۰۸)
خراسان شمالي(۲۰)
بجنورد(۲۰۰۵)
بجنورد(۲۰۰۵) ، جاجرم(۲۰۰۸) ، راز وجرگلان(۲۰۰۳) ، گرمه(۲۰۱۷) و مانه و سملقان(۲۰۱۶)
شيروان(۲۰۱۱)
شيروان (۲۰۱۱) و فاروج(۲۰۱۳)
اسفراين(۲۰۰۲)
اسفراين (۲۰۰۲)
خوزستان(۲۱)
اهواز(۲۱۱۲)
اهواز(۲۱۱۲) ، باوي(۲۱۱۰) ، حميديه(۲۱۱۱) و كارون(۲۱۶۶)
بندر ماهشهر(۲۱۲۰)
ماهشهر(۲۱۲۰) و رامشير (۲۱۳۲) و هنديجان(۲۱۵۰)
دزفول(۲۱۲۹)
درفول (۲۱۲۹)، انديمشك(۲۱۰۹) و شوش(۲۱۳۸)
مسجد سليمان(۲۱۴۶)
مسجد سليمان (۲۱۴۶) ، انديكا(۲۱۰۷) و لالي(۲۱۴۴)
دشت‌ازاد گان(۲۱۳۱)
دشت ازاد گان(۲۱۳۱) و هويزه(۲۱۵۱)
شوشتر(۲۱۴۰)
شوشتر (۲۱۴۰) و گتوند (۲۱۴۲)
خرمشهر(۲۱۲۵)
خرمشهر (۲۱۲۵) ، آبادان (۲۱۰۲) و شادگان (۲۱۳۵)
رامهرمز(۲۱۳۴)
رامهرمز (۲۱۳۴)، باغ ملك (۲۱۱۷) و هفت گل (۲۱۴۸)
بهبهان(۲۱۲۴)
بهبهان (۲۱۲۴) و اميديه (۲۱۰۴) و آغاجاري(۲۱۲۱)
ايذه(۲۱۱۵)
ايذه (۲۱۱۵)
زنجان(۲۲)
زنجان(۲۲۱۲)
زنجان(۲۲۱۲) ، ايجرود(۲۲۰۴) ، سلطانيه(۲۲۰۱) ، طارم(۲۲۱۴) و ماه نشان(۲۲۱۶)
ابهر(۲۲۰۲)
ابهر۲۲۰۲ ، خرمدره(۲۲۰۹)
خدابنده
خدابنده(۲۲۰۸)
سمنان(۲۳)
سمنان(۲۳۰۴)
سمنان(۲۳۰۴) ، آرادان(۲۳۰۹) ، گرمسار(۲۳۱۱) ، مهدي شهر(۲۳۱۳)
دامغان(۲۳۰۲)
دامغان (۲۳۰۲)
شاهرود(۲۳۰۷)
شاهرود (۲۳۰۷) و ميامي(۲۳۰۸)
سيستان و بلوچستان(۲۴)
 
زاهدان(۲۴۱۸)
زاهدان(۲۴۱۸) ، ميرجاوه(۲۴۱۹)
ايرانشهر(۲۴۰۳)
ايرانشهر (۲۴۰۳)، سرباز (۲۴۲۹) و دلگان (۲۴۱۱)
خاش(۲۴۰۸)
خاش (۲۴۰۸)
زابل(۲۴۱۴)
زابل(۲۴۱۴) ، زهك (۲۴۲۲) و هيرمند (۲۴۳۵) ، هامون (۲۴۴۸) و نيمروز(۲۴۴۶) 
چابهار(۲۴۰۶)
كنارك (۲۴۳۳) و چابهار(۲۴۰۶)
سراوان(۲۴۲۵)
سراوان (۲۴۲۵) ، سيب سوران (۲۴۳۰) و مهرستان(۲۴۱۶)
نيك شهر (۲۴۴۰)
نيك شهر (۲۴۴۰) ، فنوج(۲۴۳۷) و قصرقند(۲۴۳۸)
فارس(۲۵)
شيراز(۲۵۳۶)
شيراز(۲۵۳۶) ، خرامه(۲۵۸۱) ، سپيدان(۲۵۲۸) و سروستان(۲۵۳۱)
لارستان(۲۵۵۸)
لارستان (۲۵۵۸) و گراش(۲۵۵۷)
اقليد(۲۵۰۷)
اقليد (۲۵۰۷)
فيروز آباد(۲۵۴۳)
فيروز آباد(۲۵۴۳)، فراشبند(۲۵۳۸) و كوار(۲۵۳۵)
داراب (۲۵۲۲)
داراب (۲۵۲۲) و زرين دشت (۲۵۲۶)
كازرون(۲۵۵۱)
كازرون (۲۵۵۱)
مرودشت(۲۵۶۵)
مرودشت (۲۵۶۵) و ارسنجان(۲۵۰۲)
استهبان(۲۵۰۴)
استهبان(۲۵۰۴)
آباده(۲۵۰۱)
اباده (۲۵۰۱)
ممسني(۲۵۶۸)
ممسني (۲۵۶۸) و رستم (۲۵۲۴)
ني ريز(۲۵۷۶)
ني ريز(۲۵۷۶)
فسا(۲۵۴۱)
فسا(۲۵۴۱)
لامرد(۲۵۶۱)
لامرد(۲۵۶۱) ، مهر (۲۵۷۱)، خنج(۲۵۱۹)
خرم بيد(۲۵۱۶)
خرم بيد(۲۵۱۶) ، پاسارگارد(۲۵۱۰) و بوانات(۲۵۰۹)
جهرم(۲۵۱۵)
جهرم (۲۵۱۵) و قير وكارزين (۲۵۴۶)
قزوين(۲۶)
قزوين(۲۶۱۹)
قزوين(۲۶۱۹)
بويين زهرا(۲۶۱۰)
بويين زهرا (۲۶۱۰)و آوج(۲۶۰۶)
البرز (۲۶۰۴)
ابيك (۲۶۰۲) و البرز (۲۶۰۴)
تاكستان(۲۶۱۴)
تاكستان(۲۶۱۴)
قم(۲۷)
قم(۲۷۰۴)
داوطلبان استان قم (۲۷۰۴)
كردستان(۲۸)
سنندج(۲۸۱۹)
سنندج(۲۸۱۹) ، بيجار(۲۸۰۷) ، دهگلان(۲۸۰۹) و سرو آباد(۲۸۱۴)
بانه(۲۸۰۲)
بانه(۲۸۰۲)
ديواندره(۲۸۱۲)
ديواندره (۲۸۱۲)
قروه(۲۸۲۲)
قروه(۲۸۲۲) 
كامياران(۲۸۲۳)
كامياران(۲۸۲۳)
سقز(۲۸۱۷)
 سقز (۲۸۱۷)
مريوان(۲۸۲۷)
مريوان (۲۸۲۷)
كرمان(۲۹)
كرمان(۲۹۴۰)
كرمان(۲۹۴۰) و بردسير (۲۹۰۵)
رفسنجان(۲۹۱۸)
رفسنجان (۲۹۱۸)، شهربابك (۲۹۲۹) و انار(۲۹۱۵)
زرند (۲۹۲۴)
زرند (۲۹۲۴) ، كوهبنان (۲۹۴۲) و راور (۲۹۱۴)
جيرفت(۲۹۱۲)
جيرفت(۲۹۱۲) ، عنبر آباد(۲۹۳۲) ، فارياب(۲۹۴۳) ،كهنوج(۲۹۴۴) ، قلعه گنج(۲۹۳۴) ، منوجان(۲۹۴۶) و رودبار جنوب(۲۹۲۱)
سيرجان(۲۹۲۷)
سيرجان(۲۹۲۷)
بافت(۲۹۰۳)
بافت(۲۹۰۳)،ارزوئيه(۲۹۰۱) و رابر(۲۹۰۲)
بم(۲۹۰۸)
بم(۲۹۰۸)، نرماشير(۲۹۰۹) و ريگان(۲۹۲۳) و فهرج (۲۹۰۷)
كرمانشاه(۳۰)
كرمانشاه(۳۰۳۴)
كرمانشاه(۳۰۲۴) ، صحنه(۳۰۱۸) ، كنگاور(۳۰۲۵) و هرسين(۳۰۲۹)
سنقر(۳۰۱۶)
سنقر(۳۰۱۶)
سرپل ذهاب(۳۰۱۴)
سرپل ذهاب (۳۰۱۴)و قصرشيرين (۳۰۲۰)
اسلام اباد غرب(۳۰۰۲)
اسلام اباد غرب (۳۰۰۲) ، گيلانغرب(۳۰۲۷) و دالاهو (۳۰۱۱)
جوانرود(۳۰۰۹)
جوانرود(۳۰۰۹) ، پاوه(۳۰۰۴) ، روانسر(۳۰۱۳) و ثلاث باباجاني(۳۰۰۷)
كهگيلويه بويراحمد(۳۱)
بويراحمد(۳۱۰۳)
ياسوج (۳۱۰۳)، باشت(۳۱۱۵) ، چرام(۳۱۱۰) ، دنا (۳۱۰۸)
گچساران(۳۱۱۶)
داوطلبان شهرستان گچساران(۳۱۱۶)
كهگيلويه(۳۱۱۴)
كهگيلويه۳۱۱۴، بهمئي(۳۱۰۵) و لنده(۳۱۱۳)
گلستان(۳۲)
گرگان(۳۲۱۷)
گرگان(۳۲۱۷) ، آقلا(۳۲۰۳) ، بندر گز (۳۲۰۵)، تركمن(۳۲۰۸) ، كردكوي(۳۲۱۳) و گميشان(۳۲۰۷)
گنبدكاووس(۳۲۱۹)
گنبدكاووس (۳۲۱۹) ،كلاله (۳۲۱۵) ، مراوه تپه (۳۲۲۱) ، گاليكش (۳۲۲۲) و مينودشت (۳۲۲۳)
آزادشهر(۳۲۰۲)
ازادشهر (۳۲۰۲) ، راميان (۳۲۱۰) و علي آباد (۳۲۱۲)
گيلان(۳۳)
رشت(۳۳۱۳)
رشت (۳۳۱۳ ، رضوانشهر(۳۳۱۵) ، ، شفت(۳۳۲۷) ، صومعه صرا(۳۳۲۹) ، فومن(۳۳۳۶) و ماسال(۳۳۴۳)
بندرانزلي(۳۳۰۷)
بندر انزلي(۳۳۰۷)
لاهيجان(۳۳۳۸)
لاهيجان(۳۳۳۸) ، سياهكل(۳۳۲۵)و آستانه اشرفيه(۳۳۰۴)
رودبار(۳۳۱۹)
رودبار(۳۳۱۹)
طوالش(۳۳۳۴)
طوالش(۳۳۳۴) )و آستارا(۳۳۰۲)
لنگرود(۳۳۴۱)
لنگرود (۳۳۴۱)،رودسر (۳۳۲۳) ، املش(۳۳۰۶)
لرستان(۳۴)
خرم اباد(۳۴۱۳)
خرم آباد(۳۴۱۳) ، پلدختر(۳۴۰۸) ، دلفان(۳۴۱۵) ، سلسله (۳۴۲۲) و دوره (۳۴۱۸)
بروجرد(۳۴۰۷)
بروجرد (۳۴۰۷) و ، دورود (۳۴۱۷)
اليگودرز(۳۴۰۵)
اليگودرز(۳۴۰۵) و ازنا(۳۴۰۲)
كوهدشت(۳۴۲۷)
كوهدشت (۳۴۲۷) و رومشكان(۳۴۲۴)
مازندران(۳۵)
ساري(۳۵۲۷)
ساري (۳۵۲۷) ، جويبار(۳۵۲۰) ، مياندرود (۳۵۲۸) ، سيمرغ (۳۵۳۳)
بابل(۳۵۰۹مرد)
بابل (۳۵۰۹) ، آمل(۳۵۰۳) ، فريدون كنار (۳۵۳۲) ، بابلسر (۳۵۱۲) و محمود آباد (۳۵۳۸)
بابلسر(۳۵۱۲زن)
بابل (۳۵۰۹) ،آمل (۳۵۰۳) ، فريدون كنار (۳۵۳۲) ، بابلسر (۳۵۱۲) ، محمود اباد(۳۵۳۸)
چالوس(۳۵۲۲)
چالوس (۳۵۲۲) ، تنكابن (۳۵۱۷) ، نوشهر(۳۵۴۵) ، عباس اباد(۳۵۱۶)، رامسر (۳۵۲۳) ، كلاردشت(۳۵۲۱) و نور (۳۵۴۳)
قائم شهر(۳۵۳۴)
قائم شهر(۳۵۳۴) ، سوادكوه (۳۵۳۰) و سواد كوه شمالي(۳۵۲۹)
بهشهر(۳۵۱۳)
بهشهر (۳۵۱۳) ،گلوگاه (۳۵۳۶) و نكاء (۳۵۳۹)
مركزي(۳۶)
اراك(۳۶۰۲)
اراك(۳۶۰۲) ، آشتيان(۳۶۰۳) ، خنداب(۳۶۰۹) ، شازند(۳۶۱۷) ، فراهان(۳۶۰۴) تفرش(۳۶۰۵)و كميجان(۳۶۱۸)
ساوه(۳۶۱۳)
ساوه (۳۶۱۳) و زرنديه (۳۶۱۲)
خمين(۳۶۰۷)
خمين (۳۶۰۷) ، محلات(۳۶۲۰) و دليجان(۳۶۱۰)
هرمزگان(۳۷)
بندر عباس(۳۷۰۹)
بندرعباس(۳۷۰۹) ، قشم(۳۷۳۰) ، ابوموسي(۳۷۰۲) ، حاجي آباد(۳۷۲۰) و خمير(۳۷۲۲)
بندرلنگه(۳۷۱۲)
بندر لنگه (۳۷۱۲) ، بستك(۳۷۰۵) و پارسيان (۳۷۱۴)
رودان(۳۷۲۶)
رودان(۳۷۲۶)
جاسك (۳۷۱۷)
بشاگرد(۳۷۱۵) و جاسك (۳۷۱۷)
ميناب(۳۷۳۴)
ميناب (۳۷۳۴) و سيريك (۳۷۲۸)
همدان(۳۸)
همدان(۳۸۲۳)
همدان(۳۸۲۳) ، اسد آباد(۳۸۰۱) ، بهار(۳۸۰۴) و فامنين(۳۸۲۲)
ملاير(۳۸۱۶)
ملاير(۳۸۱۶) و نهاوند (۳۸۲۰)
تويسركان(۳۸۰۶)
تويسركان(۳۸۰۶)
كبودر آهنگ(۳۸۱۲)
كبودر آهنگ(۳۸۱۲) و رزن(۳۸۰۹)
يزد(۳۹)
يزد(۳۹۲۰)
يزد (۳۹۲۰) ميبد(۳۹۱۸)، صدوق (۳۹۱۳)، مهريز (۳۹۱۷)، اردكان (۳۹۰۵) بافق (۳۹۰۷) و بهاباد (۳۹۰۶)و تفت (۳۹۰۸)
ابركوه (۳۹۰۲)
ابركوه (۳۹۰۲) و خاتم (۳۹۱۰)

 

 
جدول شماره ۲ – نام و آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص کارت آزمون كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه اي سال ۱۳۹۴
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص كارت
نشاني باجه هاي رفع نقص
آذربايجان شرقي
تبريز
دانشگاه تبريز
تبريز: بلوار ۲۹ بهمن، دانشگاه تبريز، طبقه همكف ساختمان، مديريت خدمات آموزشي
مراغه
دانشگاه مراغه
مراغه: اتوبان اميركبير، شهرك گلشهر، دانشگاه مراغه
اهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شبستر
دانشگاه پيام نور
شبستر: ورودی شهر از سمت تبریز، روبروی پمپ بنزین، دانشگاه پیام نور مرکز شبستر
آذرشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
مرند
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سراب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اسكو
دانشگاه پيام نور
اسكو: جنب شهرك وليعصر(عج)، دانشگاه پيام نور مركز اسكو
بناب
دانشگاه بناب
بناب: انتهاي بزرگراه ولايت، جنب پليس راه، دانشگاه بناب
ميانه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
آذربايجان غربي
اروميه
دانشگاه اروميه
ارومیه: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه ارومیه، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی
مهاباد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
نقده
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شاهين‌دژ
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
مياندوآب
مركز آموزش عالي مياندوآب
مياندوآب : بزرگراه ولايت ، پل آيت الله وحيدي ، بالاتر از كوي رابري ، نرسيده به ايسنگاه راه آهن 
ماكو
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خوي
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بوكان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سلماس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اردبيل
 
اردبيل
دانشگاه محقق اردبيلي
اردبيل : خيابان دانشگاه ،  دانشگاه محقق اردبيلي ، ساختمان اداره كل امور آموزشي
مشكين‌شهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
گرمي
دانشگاه آزاد اسلامي
گرمي: كيلومتر ۳ جاده ( گرمي – اردبيل ) دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمي
پارس‌آباد
موسسه غير انتفاعي مغان
پارس آباد: خيابان امام(ره) ، پايين تر از مصلاي امام خميني (ره) ، موسسه آموزش عالي مغان
خلخال
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اصفهان
اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: ميدان آزادي، خيابان دانشگاه، دانشگاه اصفهان، ساختمان ستاد آزمونها
شهر رضا
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كاشان
دانشگاه كاشان
کاشان: کيلومتر شش بلوار قطب راوندی، دانشگاه کاشان
نجف‌آباد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
مباركه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
گلپايگان
دانشگاه پيام نور
گلپایگان: خیابان دانشگاه، دانشگاه پیام نور مركز گلپایگان
لنجان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
برخوار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شاهين شهروميمه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خميني‌شهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سميرم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ايلام
ايلام
آموزش و پرورش
ايلام : بلوار مدرس، جنب مديريت آموزش وپرورش ، كانون فرهنگي و هنري فاطمه الزهراء
آبدانان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ايوان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
دهلران
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
البرز
كرج
آموزش و پرورش
كرج:۴۵ متري گلشهر، خيابان گلزار غربي ،روبروي متروي گلشهر، دبيرستان شهداي روزنامه اطلاعات
فرديس
آموزش و پرورش
كرج : ميدان استاندارد، آموزش و پرورش ناحيه ۲ كرج
ساوجبلاغ
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بوشهر
بوشهر
دانشگاه خليج فارس
بوشهر- خيابان شهيد ماهيني – دانشگاه خليج فارس – سازمان مركزي دانشگاه
دشتستان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
دشتي
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بندرگناوه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
 

 

ادامه جدول شماره ۲ – نام و آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص کارت آزمون كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه اي سال ۱۳۹۴
 
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص كارت
نشاني باجه هاي رفع نقص
تهران
ورامين
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
رباط كريم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ري
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شهريار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
قدس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اسلامشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
دماوند
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
تهران
دانشگاه صنعتي اميركبير
( حوزه خواهران)
 تهران: خيابان حافظ، مقابل خيابان سميه
دانشگاه غير انتفاعي سوره
 ( برادران)
تهران:‌ خيابان آزادي ، بين خيابان آذربايجان وخوش ، نبش كوچه كامياران
چهار محال و بختياري
شهركرد
دانشگاه شهر كرد
شهركرد : بلوار رهبر ، دانشگاه شهركرد ، معاونت آموزشي
بروجن
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
فارسان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خراسان جنوبي
بيرجند
دانشگاه بيرجند
بيرجند: ميدان شهدا، خيابان دانشگاه، دانشکده هنر
طبس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
قائنات
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خراسان رضوي
مشهد
دانشگاه فردوسي مشهد
مشهد: بلوار وکيل آباد، روبروی پارک ملت، درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد، دانشکده علوم اداری و اقتصادی
سبزوار
دانشگاه حكيم سبزواري
سبزوار: توحید شهر، دانشگاه حکیم سبزواری، طبقه همکف دانشکده علوم پایه
نيشابور
دانشگاه نيشابور
نيشابور: ابتداي شهرك بهداري، دانشگاه نيشابور، ساختمان دانشكده هنر
تربت جام
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
تربت حيدريه
دانشگاه تربت حيدريه
كيلومتر ۷ محور (تربت حيدريه – مشهد) بعد از پل هوايی عابر پياده، دانشگاه تربت حيدريه
كاشمر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
قوچان
دانشگاه مهندسي فناوري­هاي نوين
قوچان: کیلومتر ۵ جاده (مشهد- قوچان) دانشگاه مهندسی فناوری­های نوین قوچان
گناباد
مجتمع آموزش عالي
گناباد: خيابان المهدي، جنب المهدي ۲۱، ساختمان معاونت آموزشي و پژوهشي ،مجتمع آموزش عالي گناباد
خراسان شمالي
بجنورد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شيروان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اسفراين
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خوزستان
اهواز
آموزش وپرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بندرماهشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
دزفول
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
مسجد سليمان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
دشت آزادگان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شوشتر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
رامهرمز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بهبهان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ايذه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خرمشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
زنجان
زنجان
دانشگاه زنجان
زنجان: کيلومتر ۶ جاده تبريز، دانشگاه زنجان، ساختمان مرکزی، واحد رايانه
ابهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خدابنده
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سمنان
سمنان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
دامغان
دانشگاه دامغان
دامغان: ميدان دانشگاه، دانشگاه دامغان، درب اصلی، کتابخانه مرکزی دانشگاه
شاهرود
دانشگاه صنعتي شاهرود
شاهرود: میدان هفتم­تیر، بلوار دانشگاه، پردیس اصلی دانشگاه شاهرود، سازمان مرکزی، اداره کل آموزش
سيستان و بلوچستان
زاهدان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سراوان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
نيك شهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خاش
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ايرانشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
زابل
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
چابهار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
 
ادامه جدول شماره ۲ – نام و آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص کارت آزمون كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه اي سال ۱۳۹۴
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص كارت
نشاني باجه هاي رفع نقص
فارس
شيراز
دانشگاه شيراز
شيراز: خيابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شيراز
اقليد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
فيروزآباد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
داراب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كازرون
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
مرودشت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
آباده
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ممسني
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
فسا
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
جهرم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
لارستان
دانشكده علوم پزشكي
لارستان: بلوار شهيد دكتر دادمان، دانشگاه علوم پزشكي لارستان، دانشكده پرستاري حضرت زينب(ص)
لامرد
دانشگاه آزاد اسلامي
لامرد: میدان دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد
خرم‌بيد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
استهبان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ني ريز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
قزوين
قزوين
دانشگاه پيام نور
قزوين: نواب ، مجتمع ادارات دانشگاه پيام­نور مركز قزوين
البرز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
تاكستان
دانشگاه پيام نور
تاکستان: انتهای بلوار امام خمینی (ره)، روبروی میدان شهید لشگری، دانشگاه پيام نور مرکز تاکستان
بوئين زهرا
دانشگاه پيام نور
بوئين زهرا: كيلومتر ۴جاده ساوه، بين بيمارستان اميرالمومنين(ع) و شهرك صنعتي آراسنج، دانشگاه پيام­نور مركز بوئين زهرا
قم
قم
دانشگاه قم
قم : انتهاي بلوار امين ، جاده قديم اصفهان ، بعد از شهرك قدس ، دانشگاه قم ، سازمان مركزي دانشگاه
كردستان
سنندج
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بانه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ديواندره
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
قروه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كامياران
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
مريوان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سقز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كرمان
كرمان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بافت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
جيرفت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
رفسنجان
دانشگاه ولي عصر
رفسنجان: ابتدای بلوار ولایت، سازمان مرکزی دانشگاه ولي­عصر، دفتر استعدادهای درخشان
سيرجان
دانشگاه صنعتي سيرجان
سيرجان: ابتداي جاده بافت، دانشگاه صنعتي سيرجان
زرند
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كرمانشاه
كرمانشاه
دانشگاه رازي كرمانشاه
کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی كرمانشاه
اسلام‌آباد غرب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
جوانرود
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سنقر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سرپل ذهاب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كهگيلويه و بويراحمد
ياسوج (بويراحمد)
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كهگيلويه(دهدشت)
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
گچساران
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط

 

ادامه جدول شماره ۲ – نام و آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص کارت آزمون كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه اي سال ۱۳۹۴
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص كارت
نشاني باجه هاي رفع نقص
گلستان
گرگان
دانشگاه آزاد اسلامي
گرگان: كمربندي(بلوار شهيد كلانتري) ، خيابان دانشگاه، مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرگان، ساختمان اداري
آزادشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
گنبد كاووس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
گيلان
رشت
دانشگاه گيلان
رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاه گیلان
رودبار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
طوالش
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
لاهيجان
دانشگاه آزاد اسلامي
لاهیجان: خیابان کاشف شرقی، خیابان شقایق، مجتمع اداری آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان
لنگرود
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بندرانزلي
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
لرستان
خرم‌آباد
دانشگاه لرستان
خرم آباد: کیلومتر۵ جاده (خرم آباد – تهران)، دانشگاه لرستان
كوهدشت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اليگودرز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بروجرد
دانشگاه حضرت آيت­الله بروجردي
بروجرد: کیلومتر ۳ جاده (بروجرد- خرم آباد)، دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی
مازندران
ساري
موسسه غير انتفاعي هدف ساري
ساري: بلوار فرح آباد (جاده دريا) كيلومتر ۵ ، موسسه آموزش عالي هدف ساري
چالوس
دانشگاه آزاد اسلامي
چالوس: خیابان ۱۷ شهریور، روبروی مسجد امام حسین(ع)، دانشگاه آزاد اسلامی، حوزه معاونت آموزش
بهشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بابلسر
دانشگاه مازندران
بابلسر: خيابان پاسداران، سازمان مركزي دانشگاه مازندران
بابل
دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل
بابل: خیابان شریعتی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
قائمشهر
دانشگاه آزاد اسلامي
قائمشهر: کیلومتر ۷ جاده نظامی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر
مركزي
اراك
دانشگاه اراك
 اراك: میدان شریعتی، دانشگاه اراک، درب اصلي دانشگاه
خمين
دانشگاه پيام نور
خمین: بلوار شهدای دانشجو، ابتدای جاده الیگودرز
ساوه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
هرمزگان
بندرعباس
دانشگاه هرمزگان
بندرعباس: آزادشهر، بلوار افروز شهابی پور، مجتمع آموزشی پژوهشی بصیرت (گفتگوی تمدنها)
رودان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
جاسك
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ميناب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بندرلنگه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
همدان
همدان
دانشگاه آزاد اسلامي
همدان: شهرک شهید مدنی، خیابان امام خمینی (ره)، بلوار پروفسور موسیوند، مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان
كبودرآهنگ
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
تويسركان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ملاير
دانشگاه ملاير
ملاير: كيلومتر ۴ جاده اراك، دانشگاه ملاير
يزد
يزد
دانشگاه يزد
يزد: صفائيه، چهار راه پژوهش، بلوار دانشگاه، دانشگاه يزد، پرديس اصلي دانشگاه يزد
ابركوه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
 
 

 

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی+اطلاعیه سازمان سنجش

سازمان سنجش و آموزش کشور در اطلاعیه ای زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۴ را اعلام کرد

 

به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com براساس آنچه که سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده است کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی و حرفه ای از امروز ۱۲ مرداد ۹۴ منتشر می شود
دواطلبان شرکت کننده برای دریافت کارت ورود به جلسه خود می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند

آن دسته از داوطلبانيكه موفق به پرينت کارت شرکت در آزمون نمي‌شوند و همچنين آن دسته از متقاضيان رشته هاي بدون آزمون نيز كه موفق به مشاهده اطلاعات ثبت نامي خود نمي شوند، لازم است با همراه داشتن کارت ملی و يا شناسنامه عكس‌دار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط، مراجعه نمايند آزمون برای پذیرش در دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات غیردولتی در صبح روز جمعه ۱۶ مرداد در ۱۶۹ شهرستان برگزار می شود.
 

پذیرش کاردانی فنی حرفه ای برای ۴۲ کد رشته امتحانی صورت می گیرد. تعداد ۲۶۳ هزار و ۹۲۱ نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۲۵۶ هزار و ۹۴۴ نفر داوطلب در ۲۳ کد رشته امتحانی بر اساس آزمون و ۶ هزار و ۹۷۷ نفر داوطلب ۱۹ کد رشته با آزمون هستند.


از میان داوطلبان رشته های با آزمون تعداد ۱۰۳ هزار و ۷۸۳ نفر زن و ۱۵۳ هزار و ۱۶۱ نفر مرد هستند که صبح جمعه در آزمون شرکت می کنند.

 ظرفیت نهایی برای دوره کاردانی فنی و حرفه ای ۲۵۷ هزار و ۵۵۰ نفر است.

آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات غیرانتفاعی صبح روز جمعه ۱۶ مرداد ۹۴ برگزار می شود


 

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تاریخ، نحوه پرينت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالی غيرانتفاعي و پذیرش برخی از رشته هاي بدون آزمون سال ۱۳۹۴

بدين وسیله به اطلاع کليه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه‌اي و موسسات آموزش عالی غيرانتفاعي سال ۱۳۹۴ مي‌رساند این آزمون براي داوطلبان کليه كد رشته هاي امتحاني در صبح روز جمعه مورخ ۱۶/۵/۹۴ در ۱۶۹ شهرستان (به شرح مندرج در جدول شماره ۱ اين اطلاعيه) برگزار مي‌شود. لازم به ذکر است براي پذیرش در كدرشته‌هاي امتحاني: ۲۱ (چاپ)، ۲۶ (صنایع نساجی)، ۲۷ (متالورژي)، ۲۸ (سراميك)، ۲۹ (معدن)، ۳۰ (ناوبري)، ۳۱ (الكترونيك و مخابرات دريايي)، ۳۲ (مكانيك موتورهاي دريايي)، ۴۱ (فرش دستباف)، ۴۲ (قلم‌زني)، ۴۳ (امور دامی)، ۴۴ (گاوداری صنعتی)، ۴۵ (مرغداری صنعتی)، ۴۶ (تکثیر و پرورش آبزیان)، ۴۷ (پرورش زنبور عسل)،۴۸(امور زراعي و باغي)، ۴۹ (گل و گیاهان زینتی) ،۵۰ (ماشين‌هاي كشاورزي) و ۵۲ (موسيقي) آزمون برگزار نخواهد شد و پذیرش دانشجو در این رشته‌ها صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي (معدل كل دیپلم) صورت مي‌گيرد. لذا براي داوطلباني كه در این رشته‌هاي تحصيلي ثبت‌نام و انتخاب رشته نموده اند، کارت شرکت در آزمون صادر نخواهد شد و نيازي به مراجعه داوطلبان به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان جهت پرينت کارت نمي باشد. اما لازم است مفاد اين اطلاعيه را به دقت مطالعه نمايند.
تذکر مهم: كليه داوطلبان متقاضی گزينش در رشته هاي بدون آزمون مي توانند جهت مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت نامي و كد رشته محلهاي انتخابي خود از تاریخ ۹۴/۵/۱۲ لغایت ۹۴/۵/۱۶ با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org (قسمت ويرايش اطلاعات) نسبت به مشاهده و ويرايش اطلاعات خود اقدام نمايند.


۱- نحوه و زمان پرينت کارت شرکت در آزمون
کارت شرکت در آزمون کليه داوطلبان به همراه برگ راهنما از روز دوشنبه ۹۴/۵/۱۲ براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاع‌رساني فوق قرار مي‌گيرد تا متقاضیان شرکت در آزمون بتوانند با واردكردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، كد پيگيري و يا نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمايند. داوطلبان براي پرينت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعيين شده بر روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و همچنين اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس‌دار و ارائه آن الزامي است. لذا کليه داوطلبان باید شخصاً براي پرينت کارت شرکت در آزمون اقدام نمايند.
تذکر مهم: آن دسته از داوطلبانيكه موفق به پرينت کارت شرکت در آزمون نمي‌شوند و همچنين آن دسته از متقاضيان رشته هاي بدون آزمون نيز كه موفق به مشاهده اطلاعات ثبت نامي خود نمي شوند، لازم است با همراه داشتن کارت ملی و يا شناسنامه عكس‌دار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط، براساس جدول شماره ۲ این اطلاعیه مراجعه نمايند.


۲- آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون:
آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون کليه داوطلبان بر مبنای استان و شهرستان محل اقامت فعلی آنان (براي تعيين حوزه امتحاني) كه در تقاضانامه ثبت‌نام، مشخص كرده‌اند به شرح جدول ۲ مندرج در این اطلاعیه مي‌باشد.


۳- درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روي کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي  1، ۲، ۴، ۵، ۶، ۱۰، ۱۳، ۱۴، ۱۵ و ۱۷  به ترتیب شامل نام‌خانوادگي، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره ملی، كد چهار رقمی رايانه اي دیپلم، استان محل اخذ دیپلم، معدل كل دیپلم، تاریخ اخذ مدرک دیپلم و كدو عنوان رشته  محل‌هاي انتخابی کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۱۶/۵/۹۴ منحصراً به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و در صورتي كه نسبت به بندهاي ۳ ، ۷ ، ۹ و ۱۲ (جنس، دين، معلوليت و زبان امتحاني) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است از روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۴ الي روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ صبح‌ها از ساعت ۸:۰۰ الي ۱۲:۰۰ و بعدازظهرها از ساعت ۱۴:۰۰ الي ۱۸:۰۰ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره ۲) مراجعه نمايند.
تبصره: چنانچه داوطلباني در بند ۱۷ (كدرشته محلهاي انتخابی) کارت شرکت در آزمون خود، كدرشته اي را بصورت «0» مشاهده نمودند به منزله عدم رعایت شرایط در آن كدرشته ميباشد و لازم است اين دسته از داوطلبان با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان (قسمت ویرایش اطلاعات) نسبت به اصلاح كدرشته محل هاي انتخابی خود براساس ضوابط دفترچه راهنما اقدام نمايند.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روي کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام خود داوطلب در نظر گرفته شده و به تقاضاهای مربوط به تغيير رشته امتحاني و حوزه امتحاني ترتيب اثر داده نخواهد شد.
۲- چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در سهمیه ثبت‌نامي (بند ۸) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است به ترتیب ذیل عمل نمايند:
۱-۲ – داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان ،سازمان بسيج مستضعفين و وزارت جهاد كشاورزي در صورت عدم تائيد سهميه  و درج سهميه آزاد برروي كارت ورود به جلسه لازم است براي روشن شدن وضعيت سهميه خود حداكثر تا تاريخ ۹۴/۰۵/۱۹ به ارگان مربوط مراجعه نمايند تا در صورت دارا بودن سهميه ، مشخصات اين دسته از داوطلبان از طريق ارگان تاييدكننده سهميه، در اختيار سازمان سنجش قرار گيرد. در غير اينصورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل قبول نمي باشد.
۲-۲- داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه‌هاي بنياد شهيد و امورايثارگران و ستادكل نيروهاي مسلح در صورت عدم تائيد سهميه و درج سهميه آزاد بر روي كارت ورود به جلسه جهت اعلام مغايرت حداكثر تا تاریخ ۹۴/۰۵/۱۶  منحصراً به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان (قسمت ويرايش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضيحات مندرج در اين پايگاه اطلاع‌رساني نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند تا درصورت تاييد سهميه توسط ارگان مربوطه براي آنان اعمال گردد. در غير اينصورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل قبول نمي‌باشد.
۳- چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلبي فاقد عکس مي‌باشد و يا عکس روي کارت وي دارای اشكالاتي از جمله، فاقد مهر بودن عکس، اشتباه عکس، واضح نبودن عکس و … مي‌باشد ضروری است در يكي از روزهای چهارشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۴ و يا پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ صبح از ساعت ۸:۰۰ الي ۱۲:۰۰ و بعدازظهرها از ساعت ۱۴:۰۰ الي ۱۸:۰۰ با به همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴×3 و کارت ملی يا شناسنامه عكس‌دار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره ۲) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشکل برطرف گردد.
۴- آن دسته از داوطلباني كه هم اکنون علاقه‌مند به گزينش در رشته‌هاي موسسات آموزش عالی غيرانتفاعي و غیردولتی مي‌باشند، ضرورت دارد، در زمان پرينت کارت شرکت در آزمون با ورود به بخش ویرایش اطلاعات و خرید کارت اعتباری بوسيله کارتهای عضو شبکه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال باشد، با پرداخت مبلغ ۴۰٫۰۰۰ (چهل هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نموده و مشخصات کارت اعتباری را در محل مربوط درج نموده و نسبت به ثبت كدرشته محل‌هاي مورد نظر خود اقدام نمايند.
يادآوري: کليه داوطلبان براي آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون مي‌بايست از برگ راهنمای شرکت در آزمون كه بر روي سایت این سازمان قرار داده خواهد شد، پرينت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمايند.


۴- موارد مهم قابل توجه داوطلبان
۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس‌دار الزامي است.
۲- درهای ورودی حوزه‌هاي امتحاني رأس ساعت ۷:۰۰ (هفت) صبح بسته خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون رأس ساعت ۷:۳۰ (هفت وسي دقيقه) صبح آغاز مي‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درهای ورودی به محوطه و يا سالنهای امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد.
۳- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرينت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس‌دار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله كيف دستی، ساك دستی، پيجر، تلفن همراه، جزوه، کتاب، ماشين حساب (بجز ماشين حسابهاي مندرج در بند ۵)، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنين وسایل شخصی به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هريك از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای سراسری كه بخشي از آن در بند «د» آمده است، رفتار خواهد شد.


۵- به همراه داشتن ماشين حسابهاي مجاز منحصراً با يكي از مارکهای ذیل براي حضور در جلسه آزمون بلامانع است.

Citizen SR 275 -10
W-BK SHARP 509-7
۴۶۰۰ PARS -4
۳۶۰۰ CASIO -1
Citizen SR 270X -11
Citizen SR 270 II-8
۵۳۱EL SHARP-5
۸۲CASIO FX -2
 
II Citizen SR 135 T -9
BKW SHARP 506 -6
۶۱۸F CATIGA -3


تذکر مهم: چنانچه داوطلبي غير از ماشين حساب‌هاي فوق‌الذكر، ماشين‌حساب نوع دیگر به همراه داشته باشد به عنوان مختلف تلقي و برابر قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای ورودی با وي رفتار خواهد شد.
۶- برخي از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي رشته هاي جديد و يا اصلاحاتي را در رشته ها پس از انتشار دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته و اطلاعيه مورخ ۱۰/۳/۹۴ اين آزمون به اين سازمان اعلام نموده اند كه اين قبيل كد رشته محلها و اصلاحات اعلام شده طي اطلاعيه‌اي در روز يكشنبه مورخ ۱۱/۵/۹۴ بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان و در روز دوشنبه مورخ ۱۲/۵/۹۴ در نشريه پيك سنجش درج خواهد شد. ضمناً اطلاعات اين رشته‌ها در برگ راهنماي شركت در آزمون نيز (كه همزمان با پرينت كارت ورود به جلسه قابل دسترسي است) درج خواهد شد كه لازم است كليه داوطلبان اعم از داوطلبان متقاضي رشته‌هاي با آزمون يا با سوابق تحصيلي لازم است نسبت به مطالعه آن اقدام نمايند.
۷- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه  در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارك امتحاني ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب ميگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد.

 


۵‍- قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای سراسری
ماده ۵- تخلفات و جرائم در این قانون مشتمل بر موارد زير است:
الف- ارتکاب هرگونه عملی كه موجب بي نظمی در برگزاری آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسیله غیر مجاز از قبيل وسایل ارتباط الكترونيكي و دستگاههای حافظه‌دار.
ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل:
۱- ارائه مدرک يا گواهی مجعول يا تصویر گواهی مجعول براي شرکت در آزمون.
۲- تبانی با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست اندرکاران آزمون از قبيل عوامل اجرايی و طراحان سوال براي تخلف در آزمون.
۳- ثبت نام در آزمون با هویت مجعول يا شرکت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلی.
ج – استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبيل وسایل ارتباط الكترونيكي و دستگاهها حافظه‌دار.
د – كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون جهت پاسخ به سوالات.
هـ- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.
و – هرگونه تغيير غیرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.
ز – افشاي سوالات آزمون يا تلاش در جهت دستیابی و افشاي آن يا شرکت يا معاونت در این امر قبل يا حين برگزاری آزمون به هر نحو.
ح – خرید يا فروش سوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شرکت يا معاونت در این امر قبل يا حين برگزاری آزمون اعم از اينكه سوالات يا پاسخ آنها واقعی يا غیرواقعی باشد.
ماده ۶ – هيأت‌هاي رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازاتهای زير را درباره متخلفان دارند:
الف – در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذیربط يا محرومیت از گزينش در آزمون همان سال.
ب – در مورد مشمولات بند (ب) يا بند (ج) ماده (۵) : محرومیت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از يك تا ده سال.
تبصره – آراء هيأت‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظرخواهي در هيأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مي‌باشد.
ماده ۷ – در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و)، (ز) و (ح) ماده (۵) هيأت‌هاي رسیدگی متهم را براي رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال تا يك میلیارد (۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفي مي‌نمايند.
ماده ۸ – ارتکاب هر يك از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در يك گروه يا شبکه باشد موجب تشدید مجازات مي‌شود و تشكيل دهنده و سرکرده گروه يا شبکه به حداکثر مجازات محکوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتکاب تخلفات و جرائم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده براي مرتکب مي‌باشد.
ماده ۹ – رسیدگی در هيأت‌هاي رسیدگی به تخلفات در آزمونها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزايي يا رسیدگی هيأت‌هاي رسیدگی به تخلفات اداری يا هيأت‌هاي انتظامی اعضای هيأت علمي يا كميته‌هاي انضباطی دانشجویان نيست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم مي‌گردد.
ماده ۱۰ – در صورت محکومیت قطعی فردی به يكي از مجازاتهای مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هيأت رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در این صورت موسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هر گونه گواهی يا مدرک به وي خودداري خواهد نمود و چنانچه گواهی فارغ التحصيلي به وي اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی مي‌باشند.
ماده ۱۱ – چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغایرتهای غيرمتعارف مشهود و اساسی از قبيل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته، با تأييد هيأت‌هاي بدوي رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعیت نهايي آزمون این داوطلب، براساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيأت بدوي مي‌باشد.

درخاتمه اضافه مي نمايد داوطلبان در صورت نياز مي‌توانند سوالات خود را با بخش پاسخگويي اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مطرح و يا با شماره تلفنهای ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵ -۰۲۱ واحد پاسخگويي غير حضوري روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تماس حاصل نمايند.
 

 

جدول شماره ۱ – شهرستان محل برگزاری آزمون كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه اي سال ۱۳۹۴
نام استان
نام شهر محل برگزاري
توضيحات
آذربايجان شرقي(۱۰)
تبريز(۱۰۱۲)
تبريز(۱۰۱۲) و ورزقان(۱۰۳۸)
شبستر(۱۰۲۱)
شبستر(۱۰۲۱)
اهر (۱۰۰۶)
اهر(۱۰۰۶) ، خداآفرين(۱۰۲۵) ، كليبر(۱۰۲۶) و هريس(۱۰۴۰)
بناب (۱۰۱۰)
بناب (۱۰۱۰) و عجب شير (۱۰۲۳)
سراب (۱۰۱۷)
سراب( ۱۰۱۷)
ميانه (۱۰۳۶)
ميانه (۱۰۳۶) ، بستان آباد( ۱۰۰۹) ، هشترود (۱۰۴۱) و چاراويماق(۱۰۱۶)
آذرشهر (۱۰۰۱)
آذرشهر (۱۰۰۱)
مرند (۱۰۲۹)
مرند ۱۰۲۹ و جلفا (۱۰۱۴)
اسكو (۱۰۰۵)
اسكو (۱۰۰۵)
مراغه (۱۰۲۸)
مراغه (۱۰۲۸) و ملكان (۱۰۳۲)
آذربايجان غربي(۱۱)
اروميه (۱۱۰۴)
اروميه(۱۱۰۴) ، اشنويه(۱۱۰۶)
خوي (۱۱۲۳)
خوي(۱۱۲۳) و چايپاره (۱۱۱۹)
شاهين دژ (۱۱۲۹)
شاهين دژ (۱۱۲۹) و تكاب (۱۱۱۵)
مياندواب (۱۱۳۸)
مياندواب (۱۱۳۸)
بوكان (۱۱۰۹)
بوكان(۱۱۰۹)
سلماس (۱۱۲۷)
سلماس(۱۱۲۷)
ماكو (۱۱۳۳)
ماكو (۱۱۳۳) ، چالدران (۱۱۱۷) ، شوط(۱۱۳۱) و پلدشت (۱۱۱۱)
مهاباد (۱۱۳۵)
مهاباد (۱۱۳۵) ، پيرانشهر(۱۱۱۳) و سردشت (۱۱۲۴)
نقده (۱۱۴۰)
نقده (۱۱۴۰)
اردبيل(۱۲)
اردبيل (۱۲۰۲)
اردبيل(۱۲۰۲)، سرعين(۱۲۰۱) ، نمين(۱۲۲۲) ، نير(۱۲۲۵)
خلخال (۱۲۱۱)
خلخال (۱۲۱۱) و كوثر(۱۲۱۳)
مشگين شهر (۱۲۱۹)
مشگين شهر(۱۲۱۹)
گرمي (۱۲۱۵)
گرمي(۱۲۱۵)
پارس اباد (۱۲۰۸)
پارس اباد (۱۲۰۸) و بيله سوار (۱۲۰۵)
اصفهان(۱۳)
اصفهان(۱۳۱۰)
اصفهان(۱۳۱۰) ، بوئين و مياندشت(۱۳۲۵)، چادگان(۱۳۱۶) ، خور و بيابانك(۱۳۴۰)، فريدن(۱۳۲۶) ، فريدونشهر(۱۳۲۷)، فلاورجان(۱۳۲۹) و نائين(۱۳۴۱)
كاشان(۱۳۳۲)
كاشان(۱۳۳۲) ، اران و بيدگل (۱۳۰۲) ، نطنز (۱۳۴۵) و اردستان (۱۳۰۴)
نجف اباد(۱۳۴۲)
نجف اباد(۱۳۴۲) و تيران و كرون(۱۳۱۴)
خميني شهر(۱۳۱۷)
خميني شهر (۱۳۱۷)
سميرم(۱۳۲۰)
سميرم (۱۳۲۰)
برخوار(۱۳۱۲)
برخوار (۱۳۱۲)
مباركه (۱۳۳۸)
مباركه (۱۳۳۸)
شاهين شهر و ميمه(۱۳۲۲)
شاهين شهر و ميمه (۱۳۲۲)
لنجان(۱۳۳۶)
لنجان (۱۳۳۶)
شهرضا(۱۳۲۴)
شهرضا (۱۳۲۴)و دهاقان (۱۳۲۱)
گلپايگان(۱۳۳۴)
خوانسار (۱۳۱۸) و گلپايگان (۱۳۳۴)
ايلام(۱۴)
ايلام(۱۴۰۵)
ايلام(۱۴۰۵) ، سيروان (۱۴۱۴)، چرداول(۱۴۱۵) ، ملكشاهي(۱۴۱۹) ، بدره (۱۴۰۸) و مهران(۱۴۱۸)
آبدانان(۱۴۰۳)
آبدانان(۱۴۰۳) و دره شهر(۱۴۱۰)
ايوان(۱۴۰۷)
ايوان(۱۴۰۷)
دهلران(۱۴۱۲)
دهلران (۱۴۱۲)
البرز(۴۰)
كرج(۴۰۰۸)
كرج (۴۰۰۸) ، اشتهارد (۴۰۰۷)
ساوجبلاغ(۴۰۰۳)
ساوجبلاغ (۴۰۰۳) ، نظراباد (۴۰۱۰) و طالقان(۴۰۰۵)
فرديس (۴۰۱۲)
فرديس (۴۰۱۲)
بوشهر(۱۵)
بوشهر(۱۵۰۲)
بوشهر(۱۵۰۲) و تنگستان (۱۵۰۴)
دشتي(۱۵۱۴)
دير(۱۵۱۶) ، جم(۱۵۰۶) ، كنگان(۱۵۲۰) ، دشتي (۱۵۱۴) و عسلويه(۱۵۱۹)
بندر گناوه(۱۵۲۲)
بندر گناوه (۱۵۲۲) و بندر ديلم (۱۵۱۸)
دشتستان(۱۵۱۱)
دشتستان (۱۵۱۱ )
تهران(۱۶)
تهران(۱۶۰۷)
تهران(۱۶۰۷) ، پرديس (۱۶۱۶)و شميرانات(۱۶۲۰)
ري(۱۶۱۵)
ري (۱۶۱۵)
ورامين(۱۶۳۶)
ورامين (۱۶۳۶) ، پاكدشت (۱۶۰۴) ، پيشوا (۱۶۳۳) و قرچك(۱۶۳۵)
رباط كريم(۱۶۱۲)
رباط كريم (۱۶۱۲) ، بهارستان (۱۶۱۰)
شهريار(۱۶۲۴)
شهريار (۱۶۲۴) و ملارد (۱۶۲۵)
شهرقدس(۱۶۲۳)
شهرقدس (۱۶۲۳)
اسلامشهر(۱۶۰۲)
اسلامشهر (۱۶۰۲)
دماوند(۱۶۰۹)
دماوند (۱۶۰۹) و فيروزكوه (۱۶۲۷)
چهارمحال و بختياري(۱۷)
شهركرد(۱۷۰۹)
شهركرد(۱۷۰۹) ، بن(۱۷۰۶) ، سامان(۱۷۰۷) و كيار(۱۷۱۳)
بروجن (۱۷۰۵)
بروجن (۱۷۰۵) ، لردگان (۱۷۱۷) و اردل (۱۷۰۱)
فارسان(۱۷۱۰)
فارسان (۱۷۱۰) و كوهرنگ (۱۷۱۲)
خراسان جنوبي(۱۸)
بيرجند(۱۸۰۲)
بيرجند(۱۸۰۲) ، بشرويه(۱۸۱۰) ، خوسف (۱۸۰۱)، درميان(۱۸۰۵) ، سرايان(۱۸۰۷) ، سربيشه(۱۸۰۸) ، فردوس(۱۸۱۱) و نهبندان(۱۸۱۸)
قائنات (۱۸۱۵)
قائنات (۱۸۱۵) و زيركوه(۱۸۱۳)
طبس(۱۸۲۵)
طبس (۱۸۲۵)
خراسان رضوي(۱۹)
مشهد(۱۹۶۰)
مشهد(۱۹۶۰) ، بينالود(۱۹۰۶) ، چناران(۱۹۲۸) ، سرخس (۱۹۴۷)، فريمان(۱۹۴۹) ، كلات(۱۹۵۵)
كاشمر(۱۹۵۳)
كاشمر (۱۹۵۳) ، بردسكن (۱۹۰۵) و خليل اباد (۱۹۳۰) و مه ولات(۱۹۶۲)
سبزوار(۱۹۴۵)
سبزوار (۱۹۴۵) ،جغتاي(۱۹۲۳) ،جوين(۱۹۲۶) ، خوشاب (۱۹۴۱) داورزن(۱۹۴۲)
نيشابور(۱۹۶۵)
نيشابور(۱۹۶۵) و فيروزه(۱۹۱۲)
قوچان(۱۹۵۱)
قوچان (۱۹۵۱) و درگز (۱۹۳۷)
گناباد(۱۹۵۷)
گناباد (۱۹۵۷) و بجستان (۱۹۰۱)
تربت حيدريه(۱۹۲۲)
تربت حيدريه (۱۹۲۲) و خواف(۱۹۳۴)، رشتخوار(۱۹۴۰) و زاوه (۱۹۲۰)
تربت جام(۱۹۱۶)
تربت جام (۱۹۱۶) و تايباد (۱۹۰۹) و باخزر(۱۹۰۸)
خراسان شمالي(۲۰)
بجنورد(۲۰۰۵)
بجنورد(۲۰۰۵) ، جاجرم(۲۰۰۸) ، راز وجرگلان(۲۰۰۳) ، گرمه(۲۰۱۷) و مانه و سملقان(۲۰۱۶)
شيروان(۲۰۱۱)
شيروان (۲۰۱۱) و فاروج(۲۰۱۳)
اسفراين(۲۰۰۲)
اسفراين (۲۰۰۲)
خوزستان(۲۱)
اهواز(۲۱۱۲)
اهواز(۲۱۱۲) ، باوي(۲۱۱۰) ، حميديه(۲۱۱۱) و كارون(۲۱۶۶)
بندر ماهشهر(۲۱۲۰)
ماهشهر(۲۱۲۰) و رامشير (۲۱۳۲) و هنديجان(۲۱۵۰)
دزفول(۲۱۲۹)
درفول (۲۱۲۹)، انديمشك(۲۱۰۹) و شوش(۲۱۳۸)
مسجد سليمان(۲۱۴۶)
مسجد سليمان (۲۱۴۶) ، انديكا(۲۱۰۷) و لالي(۲۱۴۴)
دشت‌ازاد گان(۲۱۳۱)
دشت ازاد گان(۲۱۳۱) و هويزه(۲۱۵۱)
شوشتر(۲۱۴۰)
شوشتر (۲۱۴۰) و گتوند (۲۱۴۲)
خرمشهر(۲۱۲۵)
خرمشهر (۲۱۲۵) ، آبادان (۲۱۰۲) و شادگان (۲۱۳۵)
رامهرمز(۲۱۳۴)
رامهرمز (۲۱۳۴)، باغ ملك (۲۱۱۷) و هفت گل (۲۱۴۸)
بهبهان(۲۱۲۴)
بهبهان (۲۱۲۴) و اميديه (۲۱۰۴) و آغاجاري(۲۱۲۱)
ايذه(۲۱۱۵)
ايذه (۲۱۱۵)
زنجان(۲۲)
زنجان(۲۲۱۲)
زنجان(۲۲۱۲) ، ايجرود(۲۲۰۴) ، سلطانيه(۲۲۰۱) ، طارم(۲۲۱۴) و ماه نشان(۲۲۱۶)
ابهر(۲۲۰۲)
ابهر۲۲۰۲ ، خرمدره(۲۲۰۹)
خدابنده
خدابنده(۲۲۰۸)
سمنان(۲۳)
سمنان(۲۳۰۴)
سمنان(۲۳۰۴) ، آرادان(۲۳۰۹) ، گرمسار(۲۳۱۱) ، مهدي شهر(۲۳۱۳)
دامغان(۲۳۰۲)
دامغان (۲۳۰۲)
شاهرود(۲۳۰۷)
شاهرود (۲۳۰۷) و ميامي(۲۳۰۸)
سيستان و بلوچستان(۲۴)
 
زاهدان(۲۴۱۸)
زاهدان(۲۴۱۸) ، ميرجاوه(۲۴۱۹)
ايرانشهر(۲۴۰۳)
ايرانشهر (۲۴۰۳)، سرباز (۲۴۲۹) و دلگان (۲۴۱۱)
خاش(۲۴۰۸)
خاش (۲۴۰۸)
زابل(۲۴۱۴)
زابل(۲۴۱۴) ، زهك (۲۴۲۲) و هيرمند (۲۴۳۵) ، هامون (۲۴۴۸) و نيمروز(۲۴۴۶) 
چابهار(۲۴۰۶)
كنارك (۲۴۳۳) و چابهار(۲۴۰۶)
سراوان(۲۴۲۵)
سراوان (۲۴۲۵) ، سيب سوران (۲۴۳۰) و مهرستان(۲۴۱۶)
نيك شهر (۲۴۴۰)
نيك شهر (۲۴۴۰) ، فنوج(۲۴۳۷) و قصرقند(۲۴۳۸)
فارس(۲۵)
شيراز(۲۵۳۶)
شيراز(۲۵۳۶) ، خرامه(۲۵۸۱) ، سپيدان(۲۵۲۸) و سروستان(۲۵۳۱)
لارستان(۲۵۵۸)
لارستان (۲۵۵۸) و گراش(۲۵۵۷)
اقليد(۲۵۰۷)
اقليد (۲۵۰۷)
فيروز آباد(۲۵۴۳)
فيروز آباد(۲۵۴۳)، فراشبند(۲۵۳۸) و كوار(۲۵۳۵)
داراب (۲۵۲۲)
داراب (۲۵۲۲) و زرين دشت (۲۵۲۶)
كازرون(۲۵۵۱)
كازرون (۲۵۵۱)
مرودشت(۲۵۶۵)
مرودشت (۲۵۶۵) و ارسنجان(۲۵۰۲)
استهبان(۲۵۰۴)
استهبان(۲۵۰۴)
آباده(۲۵۰۱)
اباده (۲۵۰۱)
ممسني(۲۵۶۸)
ممسني (۲۵۶۸) و رستم (۲۵۲۴)
ني ريز(۲۵۷۶)
ني ريز(۲۵۷۶)
فسا(۲۵۴۱)
فسا(۲۵۴۱)
لامرد(۲۵۶۱)
لامرد(۲۵۶۱) ، مهر (۲۵۷۱)، خنج(۲۵۱۹)
خرم بيد(۲۵۱۶)
خرم بيد(۲۵۱۶) ، پاسارگارد(۲۵۱۰) و بوانات(۲۵۰۹)
جهرم(۲۵۱۵)
جهرم (۲۵۱۵) و قير وكارزين (۲۵۴۶)
قزوين(۲۶)
قزوين(۲۶۱۹)
قزوين(۲۶۱۹)
بويين زهرا(۲۶۱۰)
بويين زهرا (۲۶۱۰)و آوج(۲۶۰۶)
البرز (۲۶۰۴)
ابيك (۲۶۰۲) و البرز (۲۶۰۴)
تاكستان(۲۶۱۴)
تاكستان(۲۶۱۴)
قم(۲۷)
قم(۲۷۰۴)
داوطلبان استان قم (۲۷۰۴)
كردستان(۲۸)
سنندج(۲۸۱۹)
سنندج(۲۸۱۹) ، بيجار(۲۸۰۷) ، دهگلان(۲۸۰۹) و سرو آباد(۲۸۱۴)
بانه(۲۸۰۲)
بانه(۲۸۰۲)
ديواندره(۲۸۱۲)
ديواندره (۲۸۱۲)
قروه(۲۸۲۲)
قروه(۲۸۲۲) 
كامياران(۲۸۲۳)
كامياران(۲۸۲۳)
سقز(۲۸۱۷)
 سقز (۲۸۱۷)
مريوان(۲۸۲۷)
مريوان (۲۸۲۷)
كرمان(۲۹)
كرمان(۲۹۴۰)
كرمان(۲۹۴۰) و بردسير (۲۹۰۵)
رفسنجان(۲۹۱۸)
رفسنجان (۲۹۱۸)، شهربابك (۲۹۲۹) و انار(۲۹۱۵)
زرند (۲۹۲۴)
زرند (۲۹۲۴) ، كوهبنان (۲۹۴۲) و راور (۲۹۱۴)
جيرفت(۲۹۱۲)
جيرفت(۲۹۱۲) ، عنبر آباد(۲۹۳۲) ، فارياب(۲۹۴۳) ،كهنوج(۲۹۴۴) ، قلعه گنج(۲۹۳۴) ، منوجان(۲۹۴۶) و رودبار جنوب(۲۹۲۱)
سيرجان(۲۹۲۷)
سيرجان(۲۹۲۷)
بافت(۲۹۰۳)
بافت(۲۹۰۳)،ارزوئيه(۲۹۰۱) و رابر(۲۹۰۲)
بم(۲۹۰۸)
بم(۲۹۰۸)، نرماشير(۲۹۰۹) و ريگان(۲۹۲۳) و فهرج (۲۹۰۷)
كرمانشاه(۳۰)
كرمانشاه(۳۰۳۴)
كرمانشاه(۳۰۲۴) ، صحنه(۳۰۱۸) ، كنگاور(۳۰۲۵) و هرسين(۳۰۲۹)
سنقر(۳۰۱۶)
سنقر(۳۰۱۶)
سرپل ذهاب(۳۰۱۴)
سرپل ذهاب (۳۰۱۴)و قصرشيرين (۳۰۲۰)
اسلام اباد غرب(۳۰۰۲)
اسلام اباد غرب (۳۰۰۲) ، گيلانغرب(۳۰۲۷) و دالاهو (۳۰۱۱)
جوانرود(۳۰۰۹)
جوانرود(۳۰۰۹) ، پاوه(۳۰۰۴) ، روانسر(۳۰۱۳) و ثلاث باباجاني(۳۰۰۷)
كهگيلويه بويراحمد(۳۱)
بويراحمد(۳۱۰۳)
ياسوج (۳۱۰۳)، باشت(۳۱۱۵) ، چرام(۳۱۱۰) ، دنا (۳۱۰۸)
گچساران(۳۱۱۶)
داوطلبان شهرستان گچساران(۳۱۱۶)
كهگيلويه(۳۱۱۴)
كهگيلويه۳۱۱۴، بهمئي(۳۱۰۵) و لنده(۳۱۱۳)
گلستان(۳۲)
گرگان(۳۲۱۷)
گرگان(۳۲۱۷) ، آقلا(۳۲۰۳) ، بندر گز (۳۲۰۵)، تركمن(۳۲۰۸) ، كردكوي(۳۲۱۳) و گميشان(۳۲۰۷)
گنبدكاووس(۳۲۱۹)
گنبدكاووس (۳۲۱۹) ،كلاله (۳۲۱۵) ، مراوه تپه (۳۲۲۱) ، گاليكش (۳۲۲۲) و مينودشت (۳۲۲۳)
آزادشهر(۳۲۰۲)
ازادشهر (۳۲۰۲) ، راميان (۳۲۱۰) و علي آباد (۳۲۱۲)
گيلان(۳۳)
رشت(۳۳۱۳)
رشت (۳۳۱۳ ، رضوانشهر(۳۳۱۵) ، ، شفت(۳۳۲۷) ، صومعه صرا(۳۳۲۹) ، فومن(۳۳۳۶) و ماسال(۳۳۴۳)
بندرانزلي(۳۳۰۷)
بندر انزلي(۳۳۰۷)
لاهيجان(۳۳۳۸)
لاهيجان(۳۳۳۸) ، سياهكل(۳۳۲۵)و آستانه اشرفيه(۳۳۰۴)
رودبار(۳۳۱۹)
رودبار(۳۳۱۹)
طوالش(۳۳۳۴)
طوالش(۳۳۳۴) )و آستارا(۳۳۰۲)
لنگرود(۳۳۴۱)
لنگرود (۳۳۴۱)،رودسر (۳۳۲۳) ، املش(۳۳۰۶)
لرستان(۳۴)
خرم اباد(۳۴۱۳)
خرم آباد(۳۴۱۳) ، پلدختر(۳۴۰۸) ، دلفان(۳۴۱۵) ، سلسله (۳۴۲۲) و دوره (۳۴۱۸)
بروجرد(۳۴۰۷)
بروجرد (۳۴۰۷) و ، دورود (۳۴۱۷)
اليگودرز(۳۴۰۵)
اليگودرز(۳۴۰۵) و ازنا(۳۴۰۲)
كوهدشت(۳۴۲۷)
كوهدشت (۳۴۲۷) و رومشكان(۳۴۲۴)
مازندران(۳۵)
ساري(۳۵۲۷)
ساري (۳۵۲۷) ، جويبار(۳۵۲۰) ، مياندرود (۳۵۲۸) ، سيمرغ (۳۵۳۳)
بابل(۳۵۰۹مرد)
بابل (۳۵۰۹) ، آمل(۳۵۰۳) ، فريدون كنار (۳۵۳۲) ، بابلسر (۳۵۱۲) و محمود آباد (۳۵۳۸)
بابلسر(۳۵۱۲زن)
بابل (۳۵۰۹) ،آمل (۳۵۰۳) ، فريدون كنار (۳۵۳۲) ، بابلسر (۳۵۱۲) ، محمود اباد(۳۵۳۸)
چالوس(۳۵۲۲)
چالوس (۳۵۲۲) ، تنكابن (۳۵۱۷) ، نوشهر(۳۵۴۵) ، عباس اباد(۳۵۱۶)، رامسر (۳۵۲۳) ، كلاردشت(۳۵۲۱) و نور (۳۵۴۳)
قائم شهر(۳۵۳۴)
قائم شهر(۳۵۳۴) ، سوادكوه (۳۵۳۰) و سواد كوه شمالي(۳۵۲۹)
بهشهر(۳۵۱۳)
بهشهر (۳۵۱۳) ،گلوگاه (۳۵۳۶) و نكاء (۳۵۳۹)
مركزي(۳۶)
اراك(۳۶۰۲)
اراك(۳۶۰۲) ، آشتيان(۳۶۰۳) ، خنداب(۳۶۰۹) ، شازند(۳۶۱۷) ، فراهان(۳۶۰۴) تفرش(۳۶۰۵)و كميجان(۳۶۱۸)
ساوه(۳۶۱۳)
ساوه (۳۶۱۳) و زرنديه (۳۶۱۲)
خمين(۳۶۰۷)
خمين (۳۶۰۷) ، محلات(۳۶۲۰) و دليجان(۳۶۱۰)
هرمزگان(۳۷)
بندر عباس(۳۷۰۹)
بندرعباس(۳۷۰۹) ، قشم(۳۷۳۰) ، ابوموسي(۳۷۰۲) ، حاجي آباد(۳۷۲۰) و خمير(۳۷۲۲)
بندرلنگه(۳۷۱۲)
بندر لنگه (۳۷۱۲) ، بستك(۳۷۰۵) و پارسيان (۳۷۱۴)
رودان(۳۷۲۶)
رودان(۳۷۲۶)
جاسك (۳۷۱۷)
بشاگرد(۳۷۱۵) و جاسك (۳۷۱۷)
ميناب(۳۷۳۴)
ميناب (۳۷۳۴) و سيريك (۳۷۲۸)
همدان(۳۸)
همدان(۳۸۲۳)
همدان(۳۸۲۳) ، اسد آباد(۳۸۰۱) ، بهار(۳۸۰۴) و فامنين(۳۸۲۲)
ملاير(۳۸۱۶)
ملاير(۳۸۱۶) و نهاوند (۳۸۲۰)
تويسركان(۳۸۰۶)
تويسركان(۳۸۰۶)
كبودر آهنگ(۳۸۱۲)
كبودر آهنگ(۳۸۱۲) و رزن(۳۸۰۹)
يزد(۳۹)
يزد(۳۹۲۰)
يزد (۳۹۲۰) ميبد(۳۹۱۸)، صدوق (۳۹۱۳)، مهريز (۳۹۱۷)، اردكان (۳۹۰۵) بافق (۳۹۰۷) و بهاباد (۳۹۰۶)و تفت (۳۹۰۸)
ابركوه (۳۹۰۲)
ابركوه (۳۹۰۲) و خاتم (۳۹۱۰)

 

 
جدول شماره ۲ – نام و آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص کارت آزمون كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه اي سال ۱۳۹۴
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص كارت
نشاني باجه هاي رفع نقص
آذربايجان شرقي
تبريز
دانشگاه تبريز
تبريز: بلوار ۲۹ بهمن، دانشگاه تبريز، طبقه همكف ساختمان، مديريت خدمات آموزشي
مراغه
دانشگاه مراغه
مراغه: اتوبان اميركبير، شهرك گلشهر، دانشگاه مراغه
اهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شبستر
دانشگاه پيام نور
شبستر: ورودی شهر از سمت تبریز، روبروی پمپ بنزین، دانشگاه پیام نور مرکز شبستر
آذرشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
مرند
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سراب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اسكو
دانشگاه پيام نور
اسكو: جنب شهرك وليعصر(عج)، دانشگاه پيام نور مركز اسكو
بناب
دانشگاه بناب
بناب: انتهاي بزرگراه ولايت، جنب پليس راه، دانشگاه بناب
ميانه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
آذربايجان غربي
اروميه
دانشگاه اروميه
ارومیه: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه ارومیه، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی
مهاباد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
نقده
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شاهين‌دژ
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
مياندوآب
مركز آموزش عالي مياندوآب
مياندوآب : بزرگراه ولايت ، پل آيت الله وحيدي ، بالاتر از كوي رابري ، نرسيده به ايسنگاه راه آهن 
ماكو
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خوي
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بوكان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سلماس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اردبيل
 
اردبيل
دانشگاه محقق اردبيلي
اردبيل : خيابان دانشگاه ،  دانشگاه محقق اردبيلي ، ساختمان اداره كل امور آموزشي
مشكين‌شهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
گرمي
دانشگاه آزاد اسلامي
گرمي: كيلومتر ۳ جاده ( گرمي – اردبيل ) دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمي
پارس‌آباد
موسسه غير انتفاعي مغان
پارس آباد: خيابان امام(ره) ، پايين تر از مصلاي امام خميني (ره) ، موسسه آموزش عالي مغان
خلخال
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اصفهان
اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: ميدان آزادي، خيابان دانشگاه، دانشگاه اصفهان، ساختمان ستاد آزمونها
شهر رضا
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كاشان
دانشگاه كاشان
کاشان: کيلومتر شش بلوار قطب راوندی، دانشگاه کاشان
نجف‌آباد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
مباركه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
گلپايگان
دانشگاه پيام نور
گلپایگان: خیابان دانشگاه، دانشگاه پیام نور مركز گلپایگان
لنجان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
برخوار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شاهين شهروميمه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خميني‌شهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سميرم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ايلام
ايلام
آموزش و پرورش
ايلام : بلوار مدرس، جنب مديريت آموزش وپرورش ، كانون فرهنگي و هنري فاطمه الزهراء
آبدانان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ايوان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
دهلران
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
البرز
كرج
آموزش و پرورش
كرج:۴۵ متري گلشهر، خيابان گلزار غربي ،روبروي متروي گلشهر، دبيرستان شهداي روزنامه اطلاعات
فرديس
آموزش و پرورش
كرج : ميدان استاندارد، آموزش و پرورش ناحيه ۲ كرج
ساوجبلاغ
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بوشهر
بوشهر
دانشگاه خليج فارس
بوشهر- خيابان شهيد ماهيني – دانشگاه خليج فارس – سازمان مركزي دانشگاه
دشتستان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
دشتي
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بندرگناوه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
 

 

ادامه جدول شماره ۲ – نام و آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص کارت آزمون كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه اي سال ۱۳۹۴
 
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص كارت
نشاني باجه هاي رفع نقص
تهران
ورامين
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
رباط كريم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ري
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شهريار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
قدس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اسلامشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
دماوند
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
تهران
دانشگاه صنعتي اميركبير
( حوزه خواهران)
 تهران: خيابان حافظ، مقابل خيابان سميه
دانشگاه غير انتفاعي سوره
 ( برادران)
تهران:‌ خيابان آزادي ، بين خيابان آذربايجان وخوش ، نبش كوچه كامياران
چهار محال و بختياري
شهركرد
دانشگاه شهر كرد
شهركرد : بلوار رهبر ، دانشگاه شهركرد ، معاونت آموزشي
بروجن
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
فارسان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خراسان جنوبي
بيرجند
دانشگاه بيرجند
بيرجند: ميدان شهدا، خيابان دانشگاه، دانشکده هنر
طبس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
قائنات
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خراسان رضوي
مشهد
دانشگاه فردوسي مشهد
مشهد: بلوار وکيل آباد، روبروی پارک ملت، درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد، دانشکده علوم اداری و اقتصادی
سبزوار
دانشگاه حكيم سبزواري
سبزوار: توحید شهر، دانشگاه حکیم سبزواری، طبقه همکف دانشکده علوم پایه
نيشابور
دانشگاه نيشابور
نيشابور: ابتداي شهرك بهداري، دانشگاه نيشابور، ساختمان دانشكده هنر
تربت جام
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
تربت حيدريه
دانشگاه تربت حيدريه
كيلومتر ۷ محور (تربت حيدريه – مشهد) بعد از پل هوايی عابر پياده، دانشگاه تربت حيدريه
كاشمر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
قوچان
دانشگاه مهندسي فناوري­هاي نوين
قوچان: کیلومتر ۵ جاده (مشهد- قوچان) دانشگاه مهندسی فناوری­های نوین قوچان
گناباد
مجتمع آموزش عالي
گناباد: خيابان المهدي، جنب المهدي ۲۱، ساختمان معاونت آموزشي و پژوهشي ،مجتمع آموزش عالي گناباد
خراسان شمالي
بجنورد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شيروان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اسفراين
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خوزستان
اهواز
آموزش وپرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بندرماهشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
دزفول
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
مسجد سليمان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
دشت آزادگان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
شوشتر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
رامهرمز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بهبهان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ايذه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خرمشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
زنجان
زنجان
دانشگاه زنجان
زنجان: کيلومتر ۶ جاده تبريز، دانشگاه زنجان، ساختمان مرکزی، واحد رايانه
ابهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خدابنده
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سمنان
سمنان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
دامغان
دانشگاه دامغان
دامغان: ميدان دانشگاه، دانشگاه دامغان، درب اصلی، کتابخانه مرکزی دانشگاه
شاهرود
دانشگاه صنعتي شاهرود
شاهرود: میدان هفتم­تیر، بلوار دانشگاه، پردیس اصلی دانشگاه شاهرود، سازمان مرکزی، اداره کل آموزش
سيستان و بلوچستان
زاهدان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سراوان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
نيك شهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
خاش
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ايرانشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
زابل
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
چابهار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
 
ادامه جدول شماره ۲ – نام و آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص کارت آزمون كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه اي سال ۱۳۹۴
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص كارت
نشاني باجه هاي رفع نقص
فارس
شيراز
دانشگاه شيراز
شيراز: خيابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شيراز
اقليد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
فيروزآباد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
داراب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كازرون
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
مرودشت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
آباده
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ممسني
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
فسا
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
جهرم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
لارستان
دانشكده علوم پزشكي
لارستان: بلوار شهيد دكتر دادمان، دانشگاه علوم پزشكي لارستان، دانشكده پرستاري حضرت زينب(ص)
لامرد
دانشگاه آزاد اسلامي
لامرد: میدان دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد
خرم‌بيد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
استهبان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ني ريز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
قزوين
قزوين
دانشگاه پيام نور
قزوين: نواب ، مجتمع ادارات دانشگاه پيام­نور مركز قزوين
البرز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
تاكستان
دانشگاه پيام نور
تاکستان: انتهای بلوار امام خمینی (ره)، روبروی میدان شهید لشگری، دانشگاه پيام نور مرکز تاکستان
بوئين زهرا
دانشگاه پيام نور
بوئين زهرا: كيلومتر ۴جاده ساوه، بين بيمارستان اميرالمومنين(ع) و شهرك صنعتي آراسنج، دانشگاه پيام­نور مركز بوئين زهرا
قم
قم
دانشگاه قم
قم : انتهاي بلوار امين ، جاده قديم اصفهان ، بعد از شهرك قدس ، دانشگاه قم ، سازمان مركزي دانشگاه
كردستان
سنندج
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بانه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ديواندره
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
قروه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كامياران
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
مريوان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سقز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كرمان
كرمان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بافت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
جيرفت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
رفسنجان
دانشگاه ولي عصر
رفسنجان: ابتدای بلوار ولایت، سازمان مرکزی دانشگاه ولي­عصر، دفتر استعدادهای درخشان
سيرجان
دانشگاه صنعتي سيرجان
سيرجان: ابتداي جاده بافت، دانشگاه صنعتي سيرجان
زرند
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كرمانشاه
كرمانشاه
دانشگاه رازي كرمانشاه
کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی كرمانشاه
اسلام‌آباد غرب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
جوانرود
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سنقر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
سرپل ذهاب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كهگيلويه و بويراحمد
ياسوج (بويراحمد)
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
كهگيلويه(دهدشت)
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
گچساران
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط

 

ادامه جدول شماره ۲ – نام و آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص کارت آزمون كارداني نظام جدید دانشگاه فني و حرفه اي سال ۱۳۹۴
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص كارت
نشاني باجه هاي رفع نقص
گلستان
گرگان
دانشگاه آزاد اسلامي
گرگان: كمربندي(بلوار شهيد كلانتري) ، خيابان دانشگاه، مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرگان، ساختمان اداري
آزادشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
گنبد كاووس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
گيلان
رشت
دانشگاه گيلان
رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاه گیلان
رودبار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
طوالش
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
لاهيجان
دانشگاه آزاد اسلامي
لاهیجان: خیابان کاشف شرقی، خیابان شقایق، مجتمع اداری آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان
لنگرود
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بندرانزلي
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
لرستان
خرم‌آباد
دانشگاه لرستان
خرم آباد: کیلومتر۵ جاده (خرم آباد – تهران)، دانشگاه لرستان
كوهدشت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
اليگودرز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بروجرد
دانشگاه حضرت آيت­الله بروجردي
بروجرد: کیلومتر ۳ جاده (بروجرد- خرم آباد)، دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی
مازندران
ساري
موسسه غير انتفاعي هدف ساري
ساري: بلوار فرح آباد (جاده دريا) كيلومتر ۵ ، موسسه آموزش عالي هدف ساري
چالوس
دانشگاه آزاد اسلامي
چالوس: خیابان ۱۷ شهریور، روبروی مسجد امام حسین(ع)، دانشگاه آزاد اسلامی، حوزه معاونت آموزش
بهشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بابلسر
دانشگاه مازندران
بابلسر: خيابان پاسداران، سازمان مركزي دانشگاه مازندران
بابل
دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل
بابل: خیابان شریعتی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
قائمشهر
دانشگاه آزاد اسلامي
قائمشهر: کیلومتر ۷ جاده نظامی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر
مركزي
اراك
دانشگاه اراك
 اراك: میدان شریعتی، دانشگاه اراک، درب اصلي دانشگاه
خمين
دانشگاه پيام نور
خمین: بلوار شهدای دانشجو، ابتدای جاده الیگودرز
ساوه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
هرمزگان
بندرعباس
دانشگاه هرمزگان
بندرعباس: آزادشهر، بلوار افروز شهابی پور، مجتمع آموزشی پژوهشی بصیرت (گفتگوی تمدنها)
رودان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
جاسك
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ميناب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
بندرلنگه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
همدان
همدان
دانشگاه آزاد اسلامي
همدان: شهرک شهید مدنی، خیابان امام خمینی (ره)، بلوار پروفسور موسیوند، مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان
كبودرآهنگ
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
تويسركان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
ملاير
دانشگاه ملاير
ملاير: كيلومتر ۴ جاده اراك، دانشگاه ملاير
يزد
يزد
دانشگاه يزد
يزد: صفائيه، چهار راه پژوهش، بلوار دانشگاه، دانشگاه يزد، پرديس اصلي دانشگاه يزد
ابركوه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مديريت آموزش و پرورش شهرستان ذيربط
 
 

 

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس