معماری

رونمایی از سه کتاب دانشگاه پیام نور در نمایشگاه قرآن

نمایشگاه قرآن

سه کتاب «نسخه شفا»، «راهنمای تدریس برتر» و «اخلاق مصرف با تکیه بر نهج البلاغه» در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم و عترت رونمایی شد

 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز کتاب سه جلدی نسخه شفا (روش نوین در آموزش مفاهیم قرآن کریم) تالیف ولی‌الله مهدوی‌فر و فائزه گرشاسبی، روشی آسان فراهم کرده است تا انسان را با قرآن مانوس کند.

این کتاب که با محوریت آیات موضوعی در حوزه سبک زندگی اسلامی در سه بخش اعتقادی، اخلاقی، و احکام با تعداد ۱۴۰۰ آیه تنظیم شده است، قاری قرآن را به خلوت و انس با قرآن با استفاده از روش تدبر در قرآن تشویق می‌کند.

«نسخه شفا» با محوریت دانشجویان تالیف شده است اما عموم علاقمندان می‌توانند از آن استفاده کنند.

انتشارات سیمیا هنر، چاپ اول این کتاب را در هزار نسخه روانه بازار کتاب کرده است که قیمت هر جلد این اثر ۱۵ هزار تومان است.

کتاب «اخلاق مصرف با تکیه بر نهج البلاغه» نیز تالیف ولی‌الله مهدوی‌فر و علیرضا پارسا است که در سه فصل و ۱۳۱ صفحه به مفاهیمی چون معناشناسی اخلاق، مصرف، مصرف شخصی، توانگران و اخلاق مصرف، حکومت و اخلاق مصرف و رذایل و موانع اخلاقی مصرف پرداخته است.

انتشارات همگامان چاپ، این اثر را در هزار نسخه و به قیمت ۱۰ هزار تومان روانه بازار نشر کرده است.

سومین کتاب رونمایی شده در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم و عترت،  «راهنمای تدریس برتر» تالیف ولی‌الله مهدوی‌فر و زهرا سمیعی زفرقندی است که در قالب سه فصل و شش بخش به طرح مفاهیمی چون، مهارت‌های برقراری ارتباط، استفاده از هوش هیجانی، کلاس‌داری، سوال پرسیدن، برنامه‌ریزی و فن بیان و سخنوری می‌پردازد.

چاپ نخست کتاب «راهنمای تدریس برتر» به همت نشر سیمیا هنر در هزار نسخه انجام شده و به قیمت ۱۵ هزار تومان است

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس