معماری

رئیس دانشگاه پیام نور میناب تغییر کرد

عبدالرسول ترابی به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نور میناب منصوب شد


 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز صبح امروز با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان مراسم تودیع و معارفه مسئول دانشگاه پیام نور مرکز میناب برگزار شد.

فرماندار ویژه میناب در این مراسم گفت: حضور در محیط دانشگاه در هفته معلم مایه مباهات و افتخار است تا در جمع خردورزان و تلاشگران عرصه علم‌آموزی از مقام والای معلم تقدیر و قدردانی داشته باشیم.

وی افزود: شهید مطهری اسوه علم‌آموزی و تربیت دینی به عنوان دو مولفه مهم در عرصه علم و دانش بود و اندیشه‌های آن بزرگوار افقی روشن را برای تربیت نسل آینده گشوده است.

علیرضا پاکدامن تصریح کرد: شهرستان میناب از گذشته پایتخت سیاسی و دارای اندیشمندان نامی خطه جنوب کشور بوده‌ که اثرگذاری‌های در خور توجهی را در دوران خود داشته‌اند و اکنون نیز این منطقه با دارا بودن نسل جوان و پویای خود و استعدادهای درخشان در عرصه علم و نوآوری دارای جایگاه ویژه‌ای در استان و کشور است.

وی با تقدیر از خدمات و اقدامات انجام شده طی دوران مدیریت مهدی مصلحی در دانشگاه پیام نور میناب، انتصاب عبدالرسول ترابی را به عنوان مسئول جدید این دانشگاه زمینه‌ای برای تغییر و کسب موفقیت‌های بیشتر و در راستای توسعه دستاوردها در حوزه علم‌آموزی شهرستان میناب دانست.

معاون استاندار هرمزگان تصریح کرد: با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور میناب دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی در زمینه تولید علم است از مجموعه جدید مدیریتی این دانشگاه می‌خواهیم تا با تمام توان زمینه تولید علم و کاربردی کردن دستاوردهای علمی دانشجویان و اساتید را فراهم کرده و تعامل با بخش صنعت و تولید را تقویت کند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان نیز با تقدیر از خدمات و دستاوردهای رئیس سابق دانشگاه پیام نور مرکز میناب گفت: مصلحی با توجه به تلاش و علاقه‌ای که به دانشگاه و دانشجو داشت اقدامات ارزشمندی را در میناب انجام داد و از توانمندی‌های وی در سطحی بالاتر و در استان بهره خواهیم برد.

محسن دیانت، توانمندی و سوابق طولانی و ارتباط موثر با جامعه دانشجویی و دارا بودن نگرش جدید و دیدگاه تحول‌گرا را از ویژگی‌های عبدالرسول ترابی مسئول جدید دانشگاه پیام نور میناب عنوان کرد.

مهدی مصلحی به مدت ۱۰ سال رئیس دانشگاه پیام نور میناب بوده است و عبدالرسول ترابی نیز از بدو خدمت، مسئولیت آموزش دانشگاه پیام نور مرکز میناب را به مدت ۱۴ سال بر عهده داشته که امروز در پست مسئول دانشگاه پیام نور مرکز میناب منصوب شده است

 

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس