معماری

رئیس دانشگاه پیام نور زابل تغییر کرد

هادی سیاسر به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور زابل منصوب شد

 


به گزارش سایت پی ان یو نیوز PnuNews.com مراسم تودیع معارفه رییس دانشگاه پیام نور با حضور فرماندار، امام جمعه، مسئولان، اساتید و دانشجویان در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور برگزار شد
فرماندار ویژه شهرستان زابل در این مراسم اظهار داشت: با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل دانشگاه‌ها مراکزی هستند که می‌توانند در تبیین مفهوم این شعار اقداماتی انجام دهند چرا‌ که تا زمانی که مفاهیم ‌متنوع و متعدد در ذهن افرادی که باید اقدام و عمل کنند، وجود داشته باشد به نتیجه‌ای در این زمینه حاصل نخواهد شد.

هوشنگ ناظری با عنوان، همه باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی گام بردارند افزود: با اقتصاد مقاومتی به عنوان مهم ترین و بهترین راهکار جهت رفع مشکلات اقتصادی و دستیابی به اقتصاد مطلوب می توان بالندگی و رشد کشور را رقم زد.

وی تصریح کرد: امروز دشمنان ایران از حربه اقتصاد برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند که در این راستا اقتصاد مقاومتی به طور قطع مهمترین سلاح ما در مقابل حربه های آنهاست.

وی با بیان، اقتصاد مقاومتی نه تنها متعلق به زمان و مکان خاصی نیست بلکه دارای مفهومی کاملا عمیق، پرمحتوا و ارزشمند است، اضافه کرد: با به کارگیری اقتصاد مقاومتی در تمامی عرصه ها می توان استقلال و تمامیت ارضی کشور را حفظ و در مقابل دشمنان مقتدرانه ایستاد.

ناظری خاطرنشان کرد: به منظور دستیابی به اهداف والای اقتصاد مقاومتی باید علاوه بر تکیه بر توانمندی ها و قابلیت های درونی، آن را توسعه بخشید چرا که اقتصاد مقاومتی استراتژیک و راهبردی بلندمدت به شمار می رود.


گفتنی است، در این آیین از خدمات دکتر عیسی شیبانی تقدیر بعمل آمد و هادی سیاسر بعنوان ریاست جدید دانشگاه پیام نور زابل معرفی شد
سیاسر پیش از این به مدت ۹ سال رئیس دانشگاه پیام نور ایرانشهر بوده است

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس