معماری

دستور وزیر بهداشت برای رفع محدودیت شرط سنی ورود به دستیاری

وزیر بهداشت در پی مصوبه ایجاد محدودیت سنی برای پزشكان داوطلب ورود به رشته‌های تخصصی، در نامه‌ای دستور داد این مصوبه مجدداً بررسی شود.

 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز PnuNews.com سیدحسن هاشمی در نامه ای به معاون آموزشی وزارت بهداشت دستور داد این مصوبه مجدداً در نشست شورای آموزش پزشكی و تخصصی بررسی و ضمن رعایت قانون، حقوق ذینفعان به دقت مورد توجه قرار گیرد.

وی این دستور را در پی درخواست ۱۹ شهریور ماه مشاور وزیر در امور پزشكان عمومی درخصوص رفع محدودیت سنی برای پزشكان داوطلب ورود به رشته‌های تخصصی صادر کرد.

در هشتاد و یكمین جلسه شورای آموزش پزشكی و تخصصی، مصوبه‌ای درخصوص محدودیت سنی برای پزشكان داوطلب ورود به رشته‌های تخصصی تصویب شده بود كه دكتر سعید تأملی مشاور وزیر در امور پزشكان عمومی طی نامه‌ای به وزیر بهداشت با اشاره به نارضایتی پزشكان عمومی از این مصوبه، خواستار بررسی مجدد آن به لحاظ حقوقی و كارشناسی شده بود.

از همین رو وزیر بهداشت، در ابلاغی به معاون آموزشی تأكید كرد: موضوع شرط سنی برای ورود به رشته‌های تخصصی مجدداً در نشست شورای آموزش پزشكی و تخصصی بررسی و رعایت قانون و حفظ حقوق ذینفعان به دقت مورد توجه قرار گیرد.

هاشمی در ادامه این نامه خاطرنشان كرد: شورای آموزش پزشكی و تخصصی از تصویب هرگونه محدودیت جدید به جز مواردی كه به رعایت اخلاق حرفه‌ای مربوط می‌شود، پرهیز کند

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس