معماری

تجلیل از عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور

تجلیل از دکتر بخارایی زاده

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور با دکتر سید مهدی بخارایی زاده عضو هیات علمی این دانشگاه و جانباز ۷۰درصد دفاع مقدس دیدار کردند

 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز در این دیدار آقایان دکتر نجفی و دکتر جمشیدی از زحمات، ایثار و از خودگذشتگی دلاورمردان عرصه دفاع مقدس و صبوری خانواده های آنان بویژه آقای دکتر بخارایی زاده تقدیر و تمجید نموده و به رسم گرامیداشت فداکاری ایشان لوح تقدیری که از سوی رئیس دانشگا پیام نور به وی اهداء شده بود توسط دکتر نجفی قرائت شد.
لازم بذکر است آقای دکتر بخارایی زاده متولد ۱۳۳۶ در تهران می باشند که از ابتدای شروع جنگ تحمیلی با فرمان حضرت امام (رحمة اله علیه) بصورت داوطلب در مهرماه سال ۱۳۵۹ به جبهه های جنوب کشور اعزام شده و در اواخر سال ۵۹ در منطقه سوسنگرد مجروح و جانباز گردیدند سپس پس ازدرمان مجددا از سال ۱۳۶۱ از طریق سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی به جبهه رفته و با حضور در ستاد جنگ های نامنظم تا پایان جنگ نیز در اکثر عملیاتها شرکت داشته اند.
جانبازی ایشان از ناحیه دست راست بوده و ترکش هایی نیز به پا، چشم و سینه وی اصابت شده. نامبرده حتی پس از جنگ نیز بعنوان نیروهای محافظ مرزهای کشور تا ابتدای سال ۱۳۷۱ در خطوط مرزی ایران حضور داشته اند.
 لازم بذکر است دکتر بخارایی زاده عضو هیات علمی دانشگاه در رشته جغرافیای سیاسی مرکز تهران جنوب می باشند که از سال ۱۳۸۶ تاکنون در دانشگاه مشغول به خدمت می باشند.

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس