معماری

تاریخ حذف و اضافه ترم اول دانشگاه آزاد سال تحصیلی ۹۶-۹۵

اخبار دانشگاه آزاد اسلامی

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی به تشریح تقویم آموزشی دانشگاه، زمان حذف و اضافه و… پرداخت و افزود: ثبت‌نام نیمسال اول تحصیلی از ۱۶ تا ۲۵ شهریور و شروع کلاس‌ها ۲۷ شهریور بوده است، همچنین زمان حذف و اضافه ۱۰ تا ۱۴ مهر ماه خواهد بود.
به گزارش سایت پی ان یو نیوز به نقل از دانشگاه آزاد ،  دکتر حسین‌زاده لطفی با اشاره به ابلاغ تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این تقویم برای اجرا به تمام واحدهای دانشگاهی ابلاغ شده و بدیهی است به منظور وحدت رویه واحدهای مجری باید بر اساس این تقویم عمل کنند.

وی درمورد زمان ثبت نام، شروع کلاس‌ها، حذف و اضافه واحدها، پایان نیمسال تحصیلی و امتحانات اظهار کرد: ثبت نام نیمسال اول تحصیلی از ۱۶ تا ۲۵ شهریور، شروع کلاس‌ها ۲۷ شهریور بوده و زمان حذف و اضافه ۱۰ تا ۱۴ مهر است. همچنین نیمسال اول، ۱۶ دی به پایان می‌رسد و امتحانات از ۱۸ تا ۳۰ دی برگزار می‌شود. ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم تحصیلی از ۲ تا ۷ بهمن بوده و کلاس‌ها از ۹ بهمن آغاز می‌شود و حذف و اضافه واحدها از ۲۳ تا ۲۷ بهمن امکانپذیر است. همچنین۱۱ خرداد ۹۶ زمان پایان کلاس‌های نیمسال دوم است و امتحانات از ۱۷ تا ۲۹ خرداد ۹۶ برگزار خواهد شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، درخصوص ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان از ۳ تا ۸ تیر انجام خواهد شد. حذف و اضافه و شروع کلاس‌ها از ۱۰ تیر خواهد بود و کلاس‌ها تا ۲ شهریور ادامه داشته و امتحانات این ترم از ۴ تا ۹ شهریور ۹۶ برگزار می‌شود.

حسین‌زاده لطفی در ادامه با بیان جزئیاتی از تقویم آموزشی و زمان حذف و اضافه واحدهای درسی خاطرنشان کرد: دانشجویان کاردانی و کارشناسی می‌توانند حداقل ۱۲ و حداکثر ۲۰ واحد در هر نیمسال تحصیلی اخذ کنند. برای دانشجویان جدیدالورود امکان حذف و اضافه وجود داشته و در صورت لزوم، امکان حذف اضطراری درس نیز وجود دارد.

وی تاکید کرد: زمان حذف و اضافه در تقویم آموزشی تمامی واحدها یکسان است.

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس