معماری

بررسی پرونده‌ اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها در پیست اسکی + سند

مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم اخیراً جلسه‌ای را برای بررسی وضعیت صلاحیت علمی و پرونده‌های خاص در هتل دیزین برگزار کرد

 

 

به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com چندی پیش حدود ۳۰۰ نفر از محققان همکار با مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم با ارسال نامه‌ای به تسنیم از وضعیت معیشتی خود گلایه کردند.

گلایه و انتقادات عمده این محققان درباره عدم دریافت حقوق از فروردین‌ماه ۹۴ تاکنون بود.

محسن ضرغام معاون مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در گفت‌وگو با تسنیم در واکنش به گلایه‌های مطرح شده اعلام کرد: مرکز جذب به‌طور معمول هر ۶ ماه یک‌بار حقوق محققان همکار را پرداخت می‌کند. حقوق سال گذشته این افراد پرداخت شده و پرداخت حقوق ۶ ماه اول سال جاری آنها نیز در حال اقدام است.

این مسائل در حالی مطرح می‌شود که گزارش‌های رسیده به تسنیم حاکی از برگزاری جلسه‌ای از سوی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در یکی از هتل‌های مجلل به‌منظور بررسی پرونده‌های صلاحیت عمومی و توانمندی علمی ایران است.

در دعوت‌نامه‌‌هایی که از سوی وزارت علوم به اعضای مرکز جذب هیئت علمی ارسال شده، از آنان دعوت شده تا به‌همراه خانواده‌های خود طی سفری ۲روزه به هتل جهانگردی دیزین آمده و به بررسی وضعیت صلاحیت علمی و پرونده‌های خاص بپردازند.

به گزارش تسنیم، حال وزیر علوم و رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی این وزارتخانه باید پاسخ‌گو باشند: آیا نحوه برگزاری این‌گونه جلسات به‌تازگی در وزارت علوم مرسوم شده است؟ حدود ۳۰۰ نفر از محققان همکار با مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم از وضعیت معیشتی خود گله‌مند هستند، اما چطور می‌شود چنین جلسه‌ای در هتل جهانگردی دیزین برگزار شود؟

دعوت‌نامه مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم برای برگزاری این جلسه را مشاهده می‌کنید:

جلسه در پیست دیزین

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس