معماری

بازگشت مدال آوران دانشگاه شریف از مسابقات جهانی

تیم دانشجویی ریاضی دانشگاه صنعتی شریف امروز در میان استقبال مسئولین دانشگاه شریف و خانواده هایشان به کشور بازگشت

 

به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com بیست و دومین دوره مسابقات بین المللی ریاضی دانشجویی با حضور ۷۴ تیم و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. دانشجویان دانشگاه شریف در این مسابقات موفق به کسب سه مدال طلا و سه مدال نقره و رتبه هشتم شدند.


در بیست و دومین دوره مسابقات جهانی ریاضی دانشجویی ۲۰۱۵ در کشور بلغارستان برگزار شد که علاوه بر تیم دانشگاه شریف تیم هایی از دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه شیراز حضور پیدا کردند که در این میان تیم شش نفره ریاضی دانشگاه صنعتی شریف به سرپرستی محمدهادی فروغمند موفق به کسب رتبه هشتم مسابقات بین المللی ریاضی شد.

براساس گزارش دانشگاه صنعتی شریف، پویا هنریار، محمد امین نجات بخش اصفهانی و تینا ترکمان سه دانشجوی دانشکده ریاضی موفق به کسب سه مدال طلای بیست و دومین دوره مسابقات جهانی ریاضی دانشجویی شدند.

حسن قره داغی، سید محمدحسین سید صالحی و امیرحسین اخلاصی نیز توانستند سه مدال نقره را برای تیم شش نفره دانشگاه صنعتی شریف به دست آورند.
مسابقات I.M.C معتبرترین مسابقات بین المللی ریاضی در سطح دانشجویی است و همه ساله تیم هایی از برترین دانشگاه های جهان در این مسابقه به رقابت می پردازند

دانشجویان شریفت

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس