معماری

اعضای جدید کارگروه تاریخ شورای تحول منصوب شدند

رئیس کارگروه تاریخ شورای تحول و ارتقای علوم انسانی با توجه به انتشار خبر ناقص از انتصاب اعضای جدید این کارگروه، اعضای جدید این کارگروه را معرفی کرد.

 


به گزارش سایت پی ان یو نیوز حجت الاسلام و المسلمین دکتر محسن الویری ، درباره انتصاب اعضای جدید کارگروه تاریخ شورای تحول توضیحی را ارائه کرد و گفت: با توجه به گذشت بیش از سه سال از تشکیل کارگروه و عدم حضور برخی از اعضا به دلایل مختلف مانند فرصت مطالعاتی و بعد مسافت و عدم پشتیبانی و مشکلات شخصی و نیز رحلت مرحوم آقای دکتر آیینه‌وند، کارگروه افزون بر هفت عضو کنونی خود، ۱۶ نفر را به عنوان اعضای جدید به صحن اصلی شورای تحول پیشنهاد داد.

وی ادامه داد: ۱۵ تن از این ۱۶ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها بوده و یک نفر نیز نماینده انجمن تاریخ‌پژوهان حوزه علمیه قم است.

رئیس کارگروه تاریخ شورای تحول و ارتقای علوم انسانی با بیان این مطلب که کارگروه طی نامه‌ای رسمی از همه کسانی که شرایط عضویت در گروه را دارند دعوت به عمل آورده بود، اظهار کرد: تعدادی از اعضای جدید با همین روش به کارگروه پیوسته‌اند و معیار گزینش این افراد افزون بر داشتن شرایط عمومی مانند داشتن رتبه دانشیاری، پوشش دادن به همه رشته‌های تاریخ و پوشش نسبی دادن به همه استان‌ها بوده است.

وی از محمدعلی اکبری، حسن الهی‌زاده، محمدتقی ایمان‌پور، علی بیات، پروین ترکمنی‌آذر، هوشنگ خسروبیگی، رضا دهقانی، کریم سلیمانی،  مقصودعلی صادقی، منصور صفت‌گل، عباس قدیمی قیداری، بهادر قیم، ذکرالله محمدی، اصغر منتظر قائم، علیرضا واسعی و محمدباقر وثوقی به عنوان اعضای جدید کارگروه تاریخ نام برد.

رئیس کارگروه تاریخ شورای تحول و ارتقای علوم انسانی افزود: فهرست اعضای جدید در برخی از پایگاه‌های اطلاع رسانی به صورت ناقص منتشر شده بود

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس