معماری

آشنایی بانوان استاد دانشگاه پیام نور با فلسفه حجاب

بانوان استاد دانشگاه پیام نور

جلسه هم اندیشی اساتید با عنوان «حجاب برتر» با هدف آشنایی بانوان استاد دانشگاه پیام نور با فلسفه و ضرورت های حجاب در جامعه و توانمندی در پاسخگویی به سوالات دانشجویان در مورد حجاب برگزار شد.

 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه پیام نور با عنوان «حجاب برتر» با حضور اساتید متخصص در علوم دینی، نوروبیولوژی و جامعه شناسی برگزار شد.

در این جلسه که با هدف آشنایی بانوان استاد دانشگاه با فلسفه و ضرورت های حجاب در جامعه و توانمندی در پاسخ گویی به سوالات دانشجویان در مورد حجاب برگزار شد، موضوع «حجاب، لزوم، اثرات و راهکارهای رعایت آن توسط دانشجویان» مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

زیبایی نژاد رئیس مرکز تحقیقات زن و خانواده در این جلسه با عنوان اینکه جوامع پست مدرن یا امروزی جوامعی سیال هستند که با شبکه های اجتماعی شناخته می شوند، گفت: ۷۰ درصد ایرانی ها از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.

وی ادامه داد: این در حالی است که متاسفانه الگوهای رفتاری نافرهیخته در این شبکه ها بسیار است و به جای آموزه ها و رفتارهای متناسب حاکم بر جامعه، آثار خود را بر الگوهای رفتاری می گذارند و مُد یکی از همین آثار است.

شایان ذکر است، جلسه هم اندیشی اساتید با حضور اساتید و اعضای هیات علمی سازمان مرکزی و ۲۰ استان در سطح کشور به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس