معماری

۳ انتصاب در دانشگاه علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی با صدور احکام جداگانه سرپرست اداره کل سنجش و آزمون، سرپرست دفتر فنی و طرح‌های عمرانی و مرکز آموزش عالی تربیت مدرس را منصوب کرد


 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز PnuNews.com به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمد اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی با صدور احکام جداگانه سرپرست اداره کل سنجش و آزمون، سرپرست دفتر فنی و طرح‌های عمرانی و مرکز آموزش عالی تربیت مدرس را منصوب کرد.

در حکم انتصاب سرپرست اداره کل سنجش و آزمون دانشگاه جامع آمده است: بدینوسیله به موجب این حکم به عنوان «سرپرست اداره کل سنجش و آزمون» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از ایزد منان در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مطالبات ریاست جمهوری و با تعامل مجموعه دانشگاهی در راستای تحقق اهداف دانشگاه نسل سوم، موفق و پیروز باشید.

همچنین در حکمی از سوی محمد اخباری، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، عبدالعزیز ابراهیم‌زاده به عنوان سرپرست دفتر فنی و طرح‌های عمرانی دانشگاه منصوب شد.

محمد اخباری، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در حکم دیگری نیز حسن لشکری را به عنوان سرپرست مرکز آموزش عالی تربیت مدرس دانشگاه منصوب کرد.

در حکم انتصاب لشکری آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالیبه موجب این حکم به سمت «سرپرست مرکز آموزش عالی تربیت مدرس» منصوب می‌شوید.

لازم است برای تحقق اهداف کلان دانشگاه در نظام آموزش‌های مهارتی نهایت سعی و تلاش خود را به کار گرفته و اهتمام ویژه‌ای به مواردی مانند تهیه طرح‌های شناسایی و به کارگیری خبرگان نظام آموزش‌های مهارتی، برنامه‌ریزی به منظور جذب، رشد و ارتقاء مدرسان نظام آموزش‌های مهارتی علمی- کاربردی مطابق با دانش و فناوری روز، تدوین آئین نامه‌های مرتبط با نیازهای علمی و مهارتی مدرسان، تقویت رویکردهای فرهنگی، اعتقادی، اجتماعی و سیاسی مدرسان و ایجاد زمینه‌های لازم برای تبادل اطلاعات بین مدرسان حوزه‌های تخصصی مشترک داشته باشید

Untitled 1

 

سوالی دارید؟ سامانه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی راه حل شماست ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس